Hileli Apk

Real Racing 3 v10.3.6 PARA ve Elmas Hileli İndir

Real Racing 3 PARA ve Elmas Hileli İndir Aston Martin, Lamborghini, Ford, Ferrari ve Ferrari, Real Racing 3’teki otomobiller için ilham kaynağı olarak kullanılıyor. Real Racing 3, bu şirketlerin yarış otomobili tasarımlarının her birini oyun içi yarış arabaları için onlardan ilham alarak onurlandırıyor. Bu mobil yarış simülatöründe, 140’tan fazla farklı araç türü arasından seçim yapabilirsiniz! Bu uygulamada bulunan birçok yarış arasında, sokak yarışçıları, spor otomobiller, kamyonlar ve diğer seçenekler gibi seçebileceğiniz yarışlardan sadece biri olan F1 bir örnektir.

Real Racing 3 PARA ve Elmas Hileli İndir Ford, Ferrari ve Lamborghini’den tarihi arabaları simüle eden 100’den fazla gerçekçi simülatöre sahiptir. Yarış tutkunuzu tatmin etmek için, çeşitli güç, hız ve motor fiyat aralıklarına sahip birçok farklı model satın alabilirsiniz! Oyunda, sürücülerin 240mph’ye varan hızlarda yarıştığı Indycar Serisi ve her biri 10 turla bir saat süren dayanıklılık yarışları da dahil olmak üzere yarış modları bulunuyor.

Oyun başlangıçta oyuncuların arabaları seviyorsanız fena olmayan bir Porsche 911 GT3 RS ödünç almasına izin verir, ancak daha sonra oyun oyuncuların Nissan Silvia S15s’ten Ford Focus RS’ye kadar her şeyi seçmelerine izin verir. Çeşitli gerçekçi araç simülasyonları mevcuttur.

Real Racing 3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Gerçeği yansıtan grafikler

Sadece küçük resimleri görüntülemek görüntünün çekiciliğini doğrular. Oyunu ilk kez oynadıktan sonra, bunun gerçek bir anlaşma olduğunu anlayacaksınız. Bu oyunda, grafikler şaşırtıcı, gerçek bir araba kullandığınızı düşünmenizi sağlıyor. Eklenen özel efektlere sahip diğer yarış oyunlarının aksine, burada her şey gerçekçi bir yarış deneyimi için optimize edilmiştir.

Real Racing 3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu oyunu oynamak ciddi olmanızı gerektirir. Sadece oyun oynamak zaferi garantilemez. Arabalar hızlı olduğu için onlara çarptığında hepsi çok hasar kaybediyor. Yarışlarda kazanmak için çok iyi olmalısın.

Doğru bir kontrol sistemi

Gerçekçi bir oyunda kontroller çok zor olmaz mıydı? Bu yanlış! Bu sefer tam tersi! Sanal tuşlar ve el freni ile artık hızı ve ivmeyi kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak, diğer tüm yarış oyunları aynı şekilde çalışır. Ortak kontrol şeması sola veya sağa eğilme içerir. Ancak, isterseniz değiştirme seçeneğiniz vardır. Direksiyon simidini ekranın sol veya sağ tarafına taşıma seçeneği de vardır.

Tadını çıkarmanın birkaç yolu vardır

Çok oyunculu moda ek olarak, bu oyunda başka birçok mod da vardır. Bu modda, oyuncular zamanında oynuyorlar. Koşunuz ve zamanınız oyun tarafından kaydedilir ve girdiğinizde otomatik olarak oynatın. Bu seçenek birçok oyuncu arasında popüler değildir ve nedenini anlıyoruz.

real racing 3 apk mod sınırsız para indirmek
real racing 3 apk mod sınırsız para indirmek
real racing 3 apk mod sınırsız para indirmek

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 800 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
mod menüsünü açmak için sol üst köşedeki yuvarlak düğmeye tıklayın
Birçok araba satın alındı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu