Hileli Apk

Real Gangster Crime v5.8.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

Gerçek Gangster Suçu apk mod sonsuz para ünlülerle benzerlikleri var GTA San Andreas ve bu harika oyunun tüm hayranlarını memnun edecek. Burada lüks araba yarışı, şehrin sokaklarında çeteler ve polis, kanunsuzluk ve silahlı saldırılar, cinayetler, soygunlar, hırsızlıklar, açık bir oyun dünyası ve mizah dolu ilginç bir hikaye bulacaksınız.

En iyi arabayı, tankı ve hatta helikopteri alın, şehrin sokaklarına hükmedin ve kurallarınızı dikte edin. Oyunda sadece itibar, en iyi silahlar ve para kazanmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda yürekten eğlenmenizi de sağlayacak karmaşık ve ilginç görevler ve görevler sizin için hazırlandı. Burada kötü şöhretli bir suçlu olursunuz ve yasalara meydan okumak için kendi yolculuğunuza başlarsınız.

ekran görüntüsü

Yolda tanıştığınız herkesi yok edin yoksa sizi öldürürler. Hikaye kampanyasında ilerlerken bile eğlenmek ve oyunun tadını çıkarmak için birçok fırsatınız var. Gerçek gangster suçu Sonsuz para ve elmas🇧🇷 Cesur maceracıyı gangsterler, polis memurları ve SWAT askerleriyle dolu sokaklar bekliyor.

Gangsterlerle dolu bir şehri keşfedin

Real Gangster Crime’da kahraman veya kahraman kavramı yoktur. Bu oyun sizi polisin haydutları ve gangsterleri durduramadığı bir suç şehrine götürüyor. Siz de bu oyunda kanunları çiğneyenlerden birisiniz, bu yüzden hayatınızı istediğiniz gibi yapın.

Tuhaflık, oyunun ana karakterinin aynı zamanda geçmişte olağanüstü başarılara sahip tehlikeli bir suçlu olmasıdır. Yeteneği, birçok çetenin dikkatini çekmesine yardımcı oldu. Bu nedenle, sürekli olarak soymak, ateş etmek, öldürmek ve daha fazlası için görevlerle meşguldü. Tehlikeli görevlerin yanı sıra, bu tehlikeli yeraltı dünyasında nasıl hayatta kalacağınızı da öğrenmelisiniz.

şehirde hareket özgürlüğü

Real Gangster Crime, oyuncuların istediklerini yapabilecekleri bir açık dünya oyunudur. Yani bu oyunun bağlamı büyük bir şehir ama aynı zamanda küçük ve köhne mahalleler de var. Sakinlerin aşırı kalabalığı ve her yerde ortaya çıkan sosyal hastalıklar ile birlikte gökdelenleri keşfetme fırsatınız var. Etrafta dolaşabilir veya silah satın almak, bir şeye saldırmak, düşmanları kovalamak, polisten kaçmak ve daha fazlasını içeren belirli eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

ekran görüntüsü

silah ve teçhizat

Yeraltı dünyasından ilham alan oyunda, oyuncular oldukça çeşitli bir silah sistemine erişebilir. Düşmana saldırmak için küçük bir bıçak veya güçlü bir makineli tüfek seçebilirsiniz. Silahlar, karakterinizi her an korumak için bu oyunda vazgeçilmez unsurlardan biridir. Ayrıca olası zor durumlardan kaçınmak için ilk yardım çantası ve zırh gibi gerekli ekipmanları da satın alabilirsiniz.

Karakterinizin görünümünü özelleştirin

Her kasabalı farklı bir görünüme ve modern bir tarza sahiptir. Bu, karakterinizi öne çıkarmak için ihtiyacınız olan görünümleri satın alabileceğiniz anlamına gelir. Temel olarak, Real Gangster Crime All Unlocked, oyuncuların şapkalar, maskeler, gözlükler, giysiler, peruklar, ayakkabılar, gömlekler ve daha pek çok farklı öğeyi seçerek kahramanın görünümünü kalıcı olarak değiştirmelerine olanak tanır. Ayrıca bu eşyalar sadece karakteri süslemekle kalmıyor, aynı zamanda karakterin temel özelliklerini geliştirmeye de yardımcı oluyor.

birçok araç

Gerçek Gangster Suçu sizin için birçok ulaşım moduna sahiptir. Bu sıradan arabalar, spor arabalar, SUV’lar, bilim kurgu arabaları ve çok daha fazlası olabilir. Mağazada tüm ulaşım araçları mevcuttur, böylece zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, takipte kaçmanıza yardımcı olacak yüksek hızlı arabalara da sahip olabilirsiniz. Hatta oyun sırasında bir tankı veya dövüşçüyü kontrol edebiliyorsunuz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri – Performans optimizasyonu

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz para ve elmas almak için mağazaya gidin. Reklamlar devre dışı bırakıldı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu