Hileli Apk

Real Gangster Crime 2 v2.5.4 [Elmas Hileli] Mod Apk

Real Gangster Crime 2 apk mod sonsuz para yüzleşmeniz gereken tehlikelerle dolu bir suç şehri getiriyor. Burada kötü şöhretli bir suçlu olursunuz ve yasalara meydan okumak için kendi yolculuğunuza başlarsınız. Bu yazımızda bu oyunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacağız.

Real Gangster Crime 2’nin tümü kilidi açıldı, Google Play’de 100 milyonun üzerinde yüklemeye sahip ve sizi yarı yolda bırakmayacağının sözünü veriyor. Suç dünyasında her zaman belirli zorluklar vardır, bu özel dünyada gelişmek için her şeyi yapmalısınız. Bu aynı zamanda bu oyunun ana kuralıdır. Yeraltı dünyası, oyun yayıncılarının önem verdiği temalardan biri ve onlardan esinlenerek ürünler yaratıyor.

Ayrıca indirin:

Talking Tom Gold Run v6.2.0.2069 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Sniper Zombies Çevrimdışı v1.59.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Dude Hırsızlık Savaşları v0.9.0.7f Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Ekran görüntüsü resmi 1

Gangsterlerle dolu bir şehri keşfedin

Real Gangster Crime’da kahraman veya kahraman kavramı yoktur. Bu oyun sizi polisin haydutları ve gangsterleri durduramadığı bir suç şehrine götürüyor. Siz de bu oyunda kanunları çiğneyenlerden birisiniz, bu yüzden hayatınızı istediğiniz gibi yapın.

Tuhaflık, oyunun ana karakterinin aynı zamanda geçmişte olağanüstü başarılara sahip tehlikeli bir suçlu olmasıdır. Yeteneği, birçok çetenin dikkatini çekmesine yardımcı oldu. Bu nedenle, sürekli olarak soymak, ateş etmek, öldürmek ve daha fazlası için görevlerle meşguldü. Tehlikeli görevlerin yanı sıra, bu tehlikeli yeraltı dünyasında nasıl hayatta kalacağınızı da öğrenmelisiniz.

şehirde hareket özgürlüğü

Real Gangster Crime 2 Infinite Diamonds, oyuncuların istediklerini yapabilecekleri bir açık dünya oyunudur. Yani bu oyunun bağlamı büyük bir şehir ama aynı zamanda küçük ve köhne mahalleler de var. Sakinlerin aşırı kalabalığı ve her yerde ortaya çıkan sosyal hastalıklar ile birlikte gökdelenleri keşfetme fırsatınız var. Etrafta dolaşabilir veya silah satın almak, bir şeye saldırmak, düşmanları kovalamak, polisten kaçmak ve daha fazlasını içeren belirli eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü resmi 2

Çeşitli arama sistemi

Pek çok ilginç etkileşimli durumla Gerçek Gangster Suçunu keşfetmeniz için heyecan verici görevler sizi bekliyor. Gerekli kaynakları elde etmek veya daha önemli görevleri tamamlamak için görevleri tamamlamanız gerekir. Aynı zamanda şehirde başka çetelerin ortaya çıkması da topyekun çatışmalara yol açacaktır. Yeteneğinizi göstermek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve sokakları istediğiniz gibi yönetin.

birçok araç

Real Gangster Crime 2’de birçok ulaşım aracı bulacaksınız. Bu sıradan arabalar, spor arabalar, SUV’lar, bilim kurgu arabaları ve çok daha fazlası olabilir. Mağazada tüm ulaşım araçları mevcuttur, böylece zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, takipte kaçmanıza yardımcı olacak yüksek hızlı arabalara da sahip olabilirsiniz. Hatta oyun sırasında bir tankı veya dövüşçüyü kontrol edebiliyorsunuz.

silah ve teçhizat

Yeraltı dünyasından ilham alan oyunda, oyuncular oldukça çeşitli bir silah sistemine erişebilir. Düşmana saldırmak için küçük bir bıçak veya güçlü bir makineli tüfek seçebilirsiniz. Karakterinizin her zaman güvende olması için silahlar bu oyunda vazgeçilmez unsurlardan biridir. Ayrıca olası zor durumlardan kaçınmak için ilk yardım çantası ve zırh gibi gerekli ekipmanları da satın alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Sorun giderme

Android 7.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Shadow Knight Ölümcül Macera RPG v3.10.16 Apk Modu [God Mode]

DEAD TRIGGER v2.0.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Muz Kong v1.9.7.21 Apk Modu [Bananas / Corações]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu