Hileli Apk

Real Driving Sim v5.4 [Elmas Hileli] Mod Apk

Real Driving Sim mod apk sonsuz para size en gerçekçi süper sürücü deneyimini yaşatır. Oyunda gerçekten havalı ve güzel onlarca araba var; Oy kullanma veya herhangi bir araba satın alma hakkınız vardır. Hayattaki tüm engelleri yok sayın, en sevdiğiniz arabaya binin, gaza basın ve pisti fethetmek için yolculuğunuza başlayın.

Real Driving Sim sonsuz para mediafire 2023’ü indirin

Bir süper araba aşığıysanız ve hız konusunda tutkuluysanız, Real Driving Sim All Unlocked, görmezden gelemeyeceğiniz bir oyundur. Kampanya döneminde bu arabaları almak için acele edin; Bunları süper ucuz fiyatlarla satın alma şansınız var. Daha heyecan verici ödüller sunan günlük etkinlikler dizisi de güncellendi. Eski sürümdeki grafik ve ses hataları da giderildi.

ekran görüntüsü

Bir egzersiz planıyla başlayın

Diğer tüm oyunlar gibi, Real Driving Sim’de de gerçek bir yarışa başlamak için bir öğrenme aşamasından geçmelisiniz. Arabayı çalıştırmayı öğrenmeniz, sürüş modlarına alışmanız, fren yapmayı bilmeniz ve zorlu virajlarda ustalaşmanız faydalı olacaktır. Ayrıca arabanızı nasıl geliştireceğinizi veya oyundaki diğer bazı özellikleri nasıl keşfedeceğinizi öğreneceksiniz. Bu dersler temeldir ve muhtemelen bunları çok çabuk öğreneceksiniz.

Her şekilde ayırtın ve fethedin

Oyun üç farklı sürüş modu sunuyor. Birincisi ok tuşu modudur. Arabayı istenen yöne döndürmek için sol ve sağ oklara basın; Bu sizin için en ucuz yoldur. Daha gerçekçi bir deneyim istiyorsanız, direksiyon modunu seçin. Ve son olarak, titreşim sensörü modu sizin için akıllı bir seçenektir. Bu mod heyecan verici anlar sunar ama aynı zamanda ustalaşması oldukça zordur.

ekran görüntüsü

Farklı oyun modları

Real Driving Sim’deki oyun modları da çok çeşitlidir. Pistte diğer arabalarla rekabet etme hissini yaşamak için yarış modunu seçebilirsiniz. Yol boyunca birçok beklenmedik öğeyi toplamak ve bunları bitiş çizgisine ulaşmanıza yardımcı olmak için kullanmak olan bir öğe modu. Ana görevi aracı en kısa sürede varış noktasına ulaştırmak ve aracınızın hasar veya kazalarını en aza indirmek olan hız modu.

Farklı yolları dene

Aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla farklı harita. Müreffeh bir şehirden geçmek, geniş otoyollarda araba sürmek veya sıcak bir çölden, dik yokuşlardan, soğuk ve karlı ülkelerden geçmek olabilir… Farklı arazilerin farklı avantajları ve zorlukları vardır; En iyi yolu seçmek için her bir manzarayı anlamanız gerekir. Yol aynı, ancak gelecekte rakipleri yükseltmekten kaynaklanan sorunlar artacak, bu nedenle sürekli olarak yükseltmeniz ve daha iyi arabalar satın almanız gerekecek.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltildi! – geliştirilmiş performans! – Stabilite sorunu düzeltildi!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sonsuz Paralar; Tüm arabaların kilidi açıldı.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki modlu oyunlar Goooge hesabı ile giriş yapmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Nihai Motosiklet Simülatörü v3.6.20 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Öfkeli Isı Yarışı v2.19 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Assoluto Yarışı v2.11.1 Apk Modu [Jogo Fácil]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu