Hileli Apk

Real Boxing 2 v1.27.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Real Boxing 2 apk mod sonsuz para ünlü Rocky Balboa film serisinin kahramanlarının oynadığı muhteşem bir boks simülatörüdür. Burada oyuncu, filmlerde yer alan en iyi dövüşçülerle yüzleşecek. Apollo Creed, Ivan Drago ve kahraman Sylvester Stallone’un diğer ünlü muhalifleri ringde buluşmayı bekliyor. Ama onlarla savaşmak için terlemeli ve çalışmalısın.

deneyim kazanmak Gerçek boks 2 mod apk Sıradan boksörlerle dövüşürken ve kahramanlık becerilerini geliştirirken, kullanıcı kesinlikle en iyi sporcularla tanışacak ve şampiyonluk kemerini almaya çalışacak. Efsanevi Mickey Goldmill ile heyecan verici mini oyunlarda dövüşçünüzü eğitin ve inanılmaz ödüller için rekabet etmek için günlük piyangoda şansınızı deneyin.

ekran görüntüsü

İlk sürümün yayınlanmasından sonra Gerçek boks 2 sonsuz elmas, ringe giren iki dövüşçünün tanıtım videosunu izleyin. Onlardan biri için, oynayan siz olacaksınız. Bu düelloyu kazanmalısın.

Maçı kazandıktan sonra kendinizi yeni karakter oluşturma menüsünde bulacaksınız. Ana karakterin görünümünü ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz. Göz ve saç rengini, yüz tipini ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz. Kısacası, benzersiz bir karakter yaratmak zor olmayacak.

    Real Boxing 2 ROCKY- Ekran Görüntüsü

Bu boks simülatörünün tamamlanmış sayılması pek olası değildir. Geliştiriciler basit ve anlaşılır arcade savaş mekaniklerini tercih ettiler. Dövüşleri kazanmak için zamanında kaydırmanız ve ekrana dokunmanız gerekir. Bilindiği gibi boksörler tek elle değil iki elle savaşırlar. Bu nedenle ekranın sol tarafına, ardından sağ tarafına basmalı ve rakibin yumruklarına tepki vermelisiniz.

Oyun birkaç ayrı göreve ayrılmıştır. Önünüzde ilk antrenman, spor salonunda antrenman ve tabii ki hikayenin savaşları var. Her zafer için bir ödül alırsınız. Kariyerin zirvesinde olan her şeyi anlarsanız, daha ciddi mücadelelere katılma fırsatınız olacaktır. Kazanılan deneyim puanları, karakterin beceri ve yeteneklerini geliştirmeye harcanabilir.

    Real Boxing 2 ROCKY- Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni oyun modu eklendi; kusurlar düzeltildi.

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sınırsız para ve elmas.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu