Hileli Apk

Racing in Car 2021 v2.9.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Racing in Car 2021 mod apk sonsuz para gerçekçi bir spor araba sürüş simülatörüdür. Spor arabalardan birinin direksiyonuna geçin ve barikatlarla ve karşıdan gelen trafikle dolu uzun bir yolculuğa çıkın.

Oyunun birkaç modu var ve hepsi asfalt bir yolda sonsuz yarışlara katılmanıza izin veriyor. Oyuncu her seferinde aynı hedefle karşı karşıyadır – maksimum mesafeye ulaşmak ve yoluna çıkan bir çite veya başka bir arabaya çarpmamak.

ekran görüntüsü

Yarış başlamadan önce oyuncudan en uygun kontrol seçeneğini seçmesi istenir: cihaz eğimi, sanal direksiyon simidi, ekranın kenarlarındaki oklar veya kaydırıcı. Bu durumda gaz ve frenden sorumlu bir çift düğmeniz var, araba kendi kendine hızlanmayacak veya fren yapmayacak.

Hareket anında, yoğun bir araç akışında ustaca manevra yapmanız ve oyun içi para kazanmanız gerekir. Biriken parayı yeni araba satın almak ve görünümlerini özelleştirmek için harcayabilirsiniz. Gövdeden fren balatalarına kadar her şeyi yeniden boyayabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Arabalarda teknik değişiklik yapmak maalesef mümkün değil, stok arabanın geliştirebileceği hız ile yetinmek zorunda kalacaksınız. Para kazanmak için otoyolda yüksek hızda sürün ve trafiği sollayın. İç ve dış kamera görüntüsünü kullanın. Gerçekten modern bir araba kullandığınızı hissedin!

Oyunun özellikleri: Çok sayıda araba: spor arabalar, SUV’lar, hatchback’ler, sedanlar Sürücü koltuğundan gerçekçi görünüm Gece ve gündüz şehirlerin ve otoyolların güzel sonsuz haritaları, virajlar, köprüler ve tüneller Arabaların inanılmaz derecede ayrıntılı iç ve dış mekanları Aracın simülasyonu fizik İnanılmaz motor sesleri Mobil cihazlar için en iyi grafiklerden biri! Akıllı trafik sistemi

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

• Uygulama içi satın almalarla ilgili hatalar düzeltildi • Performans optimizasyonu

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para; Reklamlar devre dışı bırakıldı.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu