Hileli Apk

Pubg Mobile Lite v0.23.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Pubg Mobile Lite PARA ve Elmas Hileli İndir, Bu değiştirilmiş oyunda, android’in herhangi bir sürümü için oyunun tam Lite sürümüne sahip olacaksınız, sadece indirip yükleyin.

Her neyse, PUBG Mobile Lite Mod geldi! UNREAL Engine 4 ile yapılan, PUBG MOBILE’ın bu sürümü. Oyun deneyiminden ödün vermeden daha az RAM’e sahip çok daha fazla cihaz ve cihazı destekler. Bu da dünya çapında milyonlarca hayranın ilgisini çekti. Bununla birlikte, PUBG MOBILE LITE, pubg oyununun geleneksel stilini koruyan, hızlı oyun temposuna sahip 40 oyunculu daha küçük bir haritaya sahiptir.

Pubg Mobile LITE Apk Mod Güncellendi İndir

Ayrıca, pubg mobile sonsuz para apk mod bir sürümünü getirmek için çalışıyoruz siteyi günlük kaçırmamak için takip edin. Kısacası, 40 oyuncu coğrafi olarak zengin 1×2 millik bir adada geçit yapıyor ve burada sadece bir kazanan olacak.

Bu yüzden inmeye hazır olun, ganimetleri alın, hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Bu bir Kraliyet Savaşı! Oyuncular daha küçük bir Oyun Alanında savaşırken kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini aramaya gitmelidir. Rocket Royale sonsuz mod gibi olması gereken Pubg Mobile benzer başka bir oyun görün

Görüntü:

Pubg Mobile Lite PARA ve Elmas Hileli İndir
Pubg Mobile Lite PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 500 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu