Hileli Apk

PROJECT:DRIFT 2.0 v65 [Kilitsiz] Mod Apk

PROJE:DRIFT 2.0 tamamen açık size birçok canlı izlenim ve yeni bir oyun deneyimi kazandıracak, mobil cihazlar için bir simülatörün unsurlarına sahip oldukça bağımlılık yapan bir yarış oyunudur.

Heyecanlı drift yarışları için özel olarak hazırlanmış en çılgın arabaları kullanabilir ve kendi sürüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu yarış oyunu, size unutulmaz heyecanlar yaşatacak epik drift yarışlarının yanı sıra tonlarca değerli ödül içeren heyecan verici etkinlikler sunuyor.

ekran görüntüsü

PROJE: DRIFT 2.0 sonsuz para farklı yarış ayarlarına sahip birkaç benzersiz oyun yeri, etkileyici özelliklere sahip çeşitli drift arabaları ve sonraki güncellemeleri olasılığı ve tabii ki sizi sıkmayacak heyecan verici görevler sunar.

Aynı şekilde PROJE: DRIFT 2.0 yüksek kaliteli üç boyutlu grafikler ve gerçekçi araç davranışı, uygun kontroller ve kaliteli oyun ile sizi memnun edecek. Bu oyunda merkezi arazi büyük şehirlerdir. Bu, tüm oyuncuların bu oyun deneyimine katılması için küçük olmayan zorluklardan biridir.

ekran görüntüsü

Güçlü rakiplerle turnuvalara katılabilmek için tüm arazileri ezberlemeniz faydalı olacaktır. Oyunumuza dahil olan tüm etkinlikler harika hediyeler ve değerler getirir. Her gün farklı olaylar oyunculara yol açar, bu yüzden gücünüzü artırmak için etkinliklere aktif olarak katılmalısınız.

Bu sürümde yer alan tasarruf moduna katılarak tüm oyuncuların getirdiği kalite ve özelliklerden son derece memnun olduğundan emin olun. Köy versiyonuna katılarak hızlı bir şekilde mutlu oyuncular olun.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri içerir

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Özelleştirme bölümünde tüm yedek parçalar açıktır.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu