Hileli Apk

PROJECT:DRIFT 2.0 v3.7 PARA ve Elmas Hileli İndir

PROJECT:DRIFT 2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir, farklı yarış ayarlarına sahip birkaç benzersiz oyun konumu, etkileyici özelliklere sahip çok sayıda drift arabası ve daha sonra yükseltme olasılığı ve elbette sizi sıkmayacak heyecan verici görevler sunuyor. Ayrıca PROJE: DRIFT 2.0, yüksek kaliteli 3D grafikler ve gerçekçi araba davranışı, rahat kontroller ve yüksek kaliteli oyun ile sizi memnun edecek.

TASARIM: DRIFT 2.0, göz ardı edilemeyeceğiniz çizilmiş grafiklere sahip drift simülatörünün güzel ve çok etkili bir devamıdır. Retrodan modern süper otomobillere kadar çok çeşitli gerçek otomobil modelleri sizi bekliyor. Her biri ek ayarlamalara ve iyileştirmelere kolayca katkıda bulunuyor.

Bu simülatörünün kontrollerini öğrenmek çok kolaydır ve güzel çokgen grafiklerle birlikte, bu projeyi piyasadaki en iyi yarış simülatörlerinden biri haline getirir. Tek yapmanız gereken sürüklenmek, basit görevleri tamamlamak ve çok oyunculu modda yarışarak rakipleri gözlükle atlamak.

PROJECT:DRIFT 2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

PROJECT: DRIFT 2.0’da yeni hedefler belirleyin ve egzoz borularından alevler saçarak bir süre en iyi yarışlarınızı göstererek yapabileceğinizin en iyisini gösterin. Sanki bir sürü mekanik at kaputtan çıkıyormuş gibi yarışın ve herhangi bir pistte en iyi kayma ile herkesi şaşırtın.

PROJECT:DRIFT 2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir
PROJECT:DRIFT 2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir
PROJECT:DRIFT 2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 94MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu