Hileli Apk

Project Makeover v2.50.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Project Makeover apk mod sonsuz para bir moda stilisti ve iç mimar deneyimi yaşamanız gereken simülatör unsurlarına sahip bir bulmaca oyunudur. Görünümlerini değiştirmek ve hayatlarını değiştirmek zorunda olan farklı karakterlerle çalışmanız gerekiyor. Kullanıcı, makyaj, saç modeli, kıyafet ve aksesuar seçiminin yanı sıra evini yenilemenin de yardımıyla karakterleri büyüleyecek ve onları doğru yola sokacaktır.

Download Project Makeover Infinite Money Free Download Android ve IOS için güncellendi!

Oyuncu, arka arkaya en az üç sıra renkli öğe toplamanız gereken klasik seviyelerde tüm olasılıkları kullanmak için para alır. İnsanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için hayat kurtaran dönüşümler yapın Project Makeover Sonsuz madeni paralar ve canlar ! Giysileri, saç stillerini, makyajı ve hatta süper moda mobilyaları seçin!

ekran görüntüsü

Narsist moda ikonları, Makyavelist asistanlar ve umutsuzca yeni bir gardıroba ihtiyacı olan inatçı müşteriler gibi dramatik karakterlerle uğraşın. Zorlu moda temalı bulmacaları oynayın ve mükemmel görünümü bulun! Ve avatarınızla kendi stilinizi özelleştirdiğinizden emin olun!

Oyun bileşeni iki bölüme ayrılmıştır: ilkinde kıyafet seçmeniz, makyaj kullanarak resimler oluşturmanız, ayrıca evinizi yenilemeniz ve tamamen benzersiz iç mekanlar yaratmanız gerekir. İkinci bölüm, oyuncunun gerekli paraları kazandığı “Üç veya daha fazla arka arkaya” türündeki bulmacaları içerir.

ekran görüntüsü

Oyunun her bölümü kendi yolunda ilginç ve hayranlarınızı bulacaksınız. Seviyelere gelince, her şey çok basit, renkli karoları değiştirmeniz, görevleri tamamlamanız ve ödüller almanız gerekiyor. Bir görüntü oluşturmak daha yaratıcı bir süreçtir ve tamamen farklı bir şekilde ele alınması gerekir. Ana karakterlerin saç stilini, makyajını, aksesuarlarını ve komple gardırobunu değiştiriyorsunuz.

En önemli şey, farklı görünümlerle uyumlu benzersiz bir görünüm yaratmaktır. İç tasarım daha az ilginç değil, şunları yapabilirsiniz: duvar kağıdını değiştirebilir, duvarları boyayabilir, mobilya, ev aletleri satın alabilir, bitkiler ve çeşitli dekoratif öğeler ekleyebilirsiniz. Mantık oyunu hayranları bu projeye bayılacak.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

-YENİ DÖNÜŞÜM: Bir Konuyla Dinlen -İLERİ DÖNÜŞÜM: Birinci Sınıf -YENİ TEKLİFLER: Kara Cuma! -60’tan fazla yeni seviye!

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Para ekleyin; – elmas ekleyin; – para ekleyin;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu