Hileli Apk

Producer: Choose your Star v1.81 PARA ve Elmas Hileli İndir

Producer: Choose your Star PARA ve Elmas Hileli İndir Oyunun tasarımı, gelecekteki yıldızları üretecek ve karakterleri gerçek süperstarlar olmaları için eğitecek bir sanat şirketini simüle etmeyi amaçlıyor. Oyuna katılan oyuncular şirketin ana operatörü ve yöneticisi olarak görev yapacaktır. Onun işi sözleşmeleri almak ve sonra sanatçı için imaj oluşturmaktır. İtibarınızı tüm topluma yaymak için elinden gelen her şeyi yapın ve en iyisini yapın. Gerçek en zengin ve en güçlü yapımcı olma şansına sahip olacaksınız.

Üretim rolü esastır; bir film yapımcısı (drama, film) veya müzik yapımcısı olabilir. Her nasılsa, yetiştirdiğiniz herhangi bir sanatçının adını, onunla ilişkili eserlerle ünlü yapmalısınız. Şirketinizin giderek daha fazla ünlü insanı varsa, itibarınız fark edilecek ve daha yüksek olacaktır. Yıldızları özgürce kendi yönteminizle oluşturabilirsiniz. O zamandan beri, şirketin gelişimi ve kariyeri giderek güçleniyor.

Producer: Choose your Star PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyunun başında, eğitim ve koçluk sürecine başlamak için güzel görünüşlü kızları işe almanız, onlara doğal becerilerine ve yeteneklerine göre her alanda derinlemesine mesleki eğitim kursları ve kursları göndermeniz gerekir. Şirket şu anda çok ünlü olmadığı için, ünlü insanları şirkete davet edebilmek çok zor. Bu nedenle, öğrencilerinizin etkinliklere daha fazla katılmasını ve daha yüksek sonuçlar için değerlendirilmesini sağlamaya odaklanmalısınız.

Şirketinizin tanışacak daha fazla kişisi olduğu için, daha fazla sponsor size başvuracaktır. Sonuç olarak, özellikle onlar için mesleki yeterlilik kurslarını teşvik ederek kursiyerleri daha iyi eğitebilmek için daha fazla yatırım sermayeniz vardır. Fotoğraf modeli, model veya oyuncu kursu dahil olmak üzere seçebileceğiniz birçok farklı kurs vardır.

Producer: Choose your Star PARA ve Elmas Hileli İndir
Producer: Choose your Star PARA ve Elmas Hileli İndir
Producer: Choose your Star PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 158MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Ücretsiz satın almalar

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu