Hileli Apk

Prison Empire Tycoon v2.5.8.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Prison Empire Tycoon apk mod sonsuz para Kârsız bir hapishaneyi yönetmelisiniz; Göreviniz, bu kurumun özelliklerini unutmadan ekonomiyi, altyapıyı, yaşamı vb. İnşa etmek olacaktır. İnsanlar, ekonomi, kalkınma, genişleme, her şey sizin kararlarınıza bağlı olacaktır. İlk olarak, birkaç hücresi ve bakım personeli olan küçük bir hapishane kullanıcıya ait olacaktır.

Yetkin liderlik ve yatırımla adım adım, hapishane imparatorluğu Gardiyanlar için ekipman satın alarak, mahkumların koşullarını iyileştirerek ve bölgeyi genişleterek tesisi iyileştirebilirsiniz. Ayrıca hapishane isyanlarının çıkmasını önlemek için mahkumların doğasını ve zihinsel durumunu da izlemelidir.

ekran görüntüsü

Genel olarak, bu oyun sıradan bir zaman öldürücüdür çünkü oyundaki tüm eylemler otomatik modda çalışır. Hapishanenin parametrelerini iyileştirirken durumu izlemek yeterlidir. Ek olarak, astlarınızın hata yapmaması ve mahkumların kaçmaması için sadece izlemekle kalmamalı, izlemelisiniz.

Oyun özellikleri

Küçük, yetersiz donanımlı bir hapishaneyle başlayın ve dünyanın en korkunç ve tehlikeli suçlularının bile kaçamayacağı devasa bir binaya doğru ilerleyin. Takımınızı geliştirin, kondisyon seviyenizi yükseltin ve bunun için ek ödüller kazanın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sezonluk yaz etkinlikleri: Invasão de Verão ve Fortaleza da Praia.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: alışveriş yaparken para artar;

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu