Hileli Apk

Pocket Love v1.10.5 [Elmas Hileli] Mod Apk

Cep aşkı apk mod sonsuz para 2022 biriken stresten kurtulmanıza ve boş zamanınızı ilginç bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak eğlenceli bir arcade simülatörüdür. Burada yeni bir eve taşınan sevimli karakterler bulacaksınız.

İndir Cep Aşkı Sonsuz Para Güncellendi 2022 Portekizce Ücretsiz İndir!

Şimdi ev boş bir oda gibi görünüyor, ancak zamanla onu gerçek bir rüya binasına dönüştürebilirsiniz. içinde Cep Aşkı Hileli apk Binlerce farklı eşya arasından seçim yaparak odayı odayı kelimenin tam anlamıyla dekore edebilir ve donatabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz inanılmaz sayıda dekoratif eşya, mobilya, çeşitli zemin kaplamaları sunulur ve ayrıca odaların dekorasyonu için bir stil seçebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Oda farklı nesnelerle dolduğunda, ana karakterler onlarla etkileşime girebilir ve zamanla benzersiz anıların kilidini açabilir ve karakterlerin hayatındaki önemli olayları kameranızla yakalayabilirsiniz. Dekorasyona başlama zamanı!

Cep Aşkı Sonsuz Paralar hayalinizdeki evde boş bir alan tasarlamanız için size binlerce özelleştirme seçeneği sunuyor. Sadece MUHTEŞEM showroom’u ziyaret edin ve sevdiğiniz mobilyaları seçin. Son teknoloji ürünü anında nakliye ile siz farkına bile varmadan orada olacak!

ekran görüntüsü

Ve mobilyaların kilidini açtığınızda, karakterleriniz çeşitli nesnelerle sevimli bir şekilde etkileşime girecek. Özel anıların kilidini açın ve fotoğraf albümünüze eklemek için farklı anları yakalayın. Ay, Ne kadar tatlı!

Cep boyutuna küçültün ve eşiniz ve en sevdiğiniz evcil hayvanınızla yeni ve güzel bir eve taşının! Küçükken her şey daha sevimlidir ve siz ve eşiniz bir istisna değilsiniz.

ekran görüntüsü

NE VAR NE YOK

Haberlere aşık olun ve hepimizi besleyen o kadar da küçük olmayan evi kutlayın!

Android 5.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD BİLGİSİ: Oyun içi mağazadan ücretsiz gerçek parayla satın alma.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu