Hileli Apk

Plants vs Zombies 2 v10.2.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Plants vs Zombies 2 apk mod sonsuz para 2022 bir zombi ordusunun yenilenmiş bir güçle geri döndüğü ve bitkilerin dünyayı kurtardığı eğlenceli bir atari oyunu. Sizi zamanda geriye götürecek yeni bir bitki ve zombi çatışması, yeni antik dünyalar ve 49 savaş bitkisi.

Hack Plants vs Zombies 2’yi indirin sonsuz paranın tümü açık 2022 mediafire

Savaş bitkilerinden oluşan bir cephanelik kurmalısınız Plants vs. Zombies 2 Hack’in tamamı 2022’de yayınlandı Bezelye Kesiciler, Stenorekh’ler, Kiraz Bombaları ve daha fazlası – kapıyı açmadan önce lahanadaki 26 tür zombiyi caydırmak, şaşırtmak ve parçalamak için! Güzel grafikler yine göze hoş geliyor. Bunun da ötesinde, oyuna yeni bir şeyler katan birçok bonus seviyesi bulacaksınız.

    Plants vs Zombies™ 2 ekran görüntüsü

Yeni karakterler zaten renkli olan dünyayı tamamlıyor. Geliştiriciler ayrıntıları ve detaylandırmayı artırdı. Müzik eşliği de üst düzeyde icra edildi. Plants vs Zombies 2 Sonsuz Elmas – Bu, yaratıcıların orijinalin avantajlarını çoğalttığı ve eksiklikleri gidermek için çalıştığı bir devam filmi örneğidir.

Elbette eski tanıdıklar vazgeçilmezdir – ölüler kesinlikle anı başarılı bir saldırı için kullanacaktır. Ancak bu sefer emrinizde yeni savunma türleri var. Floranın her yeni üyesinin, savaşta kesinlikle işe yarayacak kendine özgü yetenekleri vardır.

    Plants vs Zombies™ 2 ekran görüntüsü

kazanmak Plants vs. Zombies 2 Hack’in tamamı 2022’de yayınlandı Bitkileri savaş alanına doğru bir şekilde yerleştirmeli ve zombi saldırılarına zamanında tepki vermelisiniz. Bazı yeni ölümsüz türleri oldukça agresiftir.

Mısır firavunları, mumyalar, zombi sihirbazları, korsanlar, zombi tavuklar ve sizin ve suçlamalarınız için çok fazla soruna neden olacak diğer kötülükleri bulacaksınız. Buradan indirebilirsiniz Plants vs Zombies 2 tüm bitkiler 2021’de açıldı🇧🇷 Oyunda kaynaklarınız sınırsız olduğu için farklı dönemlere seyahat edebilir ve zombilerle istediğiniz gibi savaşabilirsiniz.

    Plants vs Zombies™ 2 ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bu sezon bizi zombilerden koruyan bitkilere teşekkür ediyoruz. Tatlı Patates, Perupulta, Murazevinho, Sapspear, Icy Sprout, Viscoghetti ve Icegrass’a dikkat edin! Ama dikkat: Dr. Zomboss hain oyunlarına geri döndü. Hepsi ve daha fazlası bu PvZ 2 güncellemesinde! Mahallede oyunda görüşürüz… yoksa zombiler beyninizi yer!

Android 4.1 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunun ilk kurulumundan sonra, çok sayıda profil elmaslar mevcut olacak.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Angry Birds Transformers v2.20.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Tempest Pirate Action v1.7.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Survival Island EVO PRO v0.3.255 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu