Hileli Apk

Pixel Gun 3D v22.0.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

Pixel Gun 3D PARA ve Elmas Hileli İndir Bu tür savaşlar birçok insanın aşırı heyecan hissetmesini sağlıyor. FPS Shooter, katılımcıların silahları ilk bakışta kullanmalarını sağlayan bir oyun tarzıdır. Düşmanlarla savaşacaklar ve onları her şekilde yenmeye çalışacaklar. Temel olarak, Battle Royale temelde bir FPS çekim oyunudur, ancak çok daha ciddi bir oyun getirir. Oyuncular hayatta kalan son kişi olmak için etraftaki 100 kişiyi de öldürmek zorunda kalacak. Bu yüzden işler zorlaştığında etrafındaki herkes düşmandır. Ancak, nasıl oynadığınıza bağlı olarak, farklı zorluklarla karşılaşmanız gerekecektir.

Eğer bir dövüş meraklısı iseniz, kesinlikle değerli rakipler bulacaksınız. Eğer sadece hayatta kalan son kişi olmak için kaçmayı seven bir kişiyseniz, daireyle yüzleşmeniz gerekecektir. Sonunda, geri kalan insanlar kazananı bulmak için birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Taktik unsurun yanı sıra oyun size 2 farklı harita verecektir. Haritaya bağlı olarak, aşina olduğunuz oyun tarzını daha kolay tanımlayacaksınız.

Pixel Gun 3D PARA ve Elmas Hileli İndir

Pixel Gun 3D Survival Shooter ve Butt Royal, iki ana oyun moduna sahip bir çekim oyunudur: yüksek nüfus modunda zombilerle savaşın veya PVP modunda diğer oyuncularla savaşın. Oyuna başlamak için öncelikle karakterinizi donatmanız gerekir. Mağaza büyük bir silah cephaneliğidir. Birincil silahlar, ikincil silahlar, isyan silahları, keskin nişancı tüfekleri veya özel silahlar bulabilirsiniz.

Her silah türü özellikleri ile karakterizedir: saldırı verimliliği, ateş gücü, atış sayısı ve hareket (ağırlık). Bir silahın etkinliği esas olarak ateş gücüne ve hareket kabiliyetine bağlıdır. Her iki özellik de silahın gücünü ve çevikliğini göstererek düşmanın paniğe kapılmasına neden oluyor.

Ancak, maliyeti oldukça yüksektir, paranın kilidini açmak için çok çalışmanız gerekir. Silahınızı bulduktan sonra, oyun tarzını seçmeniz, zombilere veya diğer oyunculara karşı savaşmanız ve savaşa başlamak için bir harita seçmeniz gerekir. Seçtiğiniz haritayı seçebilirsiniz …

Haywood Garden, Pakut City 3018, Nükleer Şehir, Beyaz Saray, Sky Island ve daha fazlası. Her haritanın farklı harfleri ve boyutları vardır, bu nedenle en kolay dövüşeceğini düşündüğünüz harita. Haritayı seçtikten sonra, yukarıdan hemen iniş pozisyonuna düşen bir helikopter göreceksiniz. Kavga etmeye başlayacaksın.

Arkadaşlarınızla oynayın

Pixel Gun 3D PARA ve Elmas Hileli İndir Bu noktada, bir ana düğme, bir ateş anahtarı ve hareketi kontrol etmek için bir düğme içeren konsol görünür. Yürüyün, yardımcı eşyaları alın ve mümkün olan en kısa sürede neredeyse en yakın düşmanları öldürün. Savaş sırasında silah değiştirmek istiyorsanız, ekrandaki silahlara dokunun. Oyun ve bazı ana özelliklerde ustalaştıktan sonra, karakterinizin daha fazlasını izlediğinizden emin olun. Şapka, kıyafet, maske, ayakkabı ve hatta evcil hayvan gibi şeyler satın alın. Ekipman gücünüzü artırmanıza yardımcı olurken, evcil hayvanlar savaşta size eşlik edecektir.

Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, manik zanaat hayatta kalma oyunlarının tanıdık arayüzüne ve arka planına adapte oldunuz, değil mi? Evet, Pixel Gun’ın 3D grafikleri Minecraft, 8 bit grafikler, kutulu bloklar ve son derece canlı renkler için aynıdır. Bu oyunun boyutu oldukça hafiftir ve denemeler, oyunlar indirme ve şimdi bir kavga başlatma söz konusu olduğunda ağ bağlantısı gerektirmez.

Ayrıca Boom Apk Mod Tanrıları indirin

Bu oyunda keşfetmeniz için 32 harita vardır. Buna ek olarak, savaş başına düşen kişi sayısı 100 kişiye kadardır. Bazı harita isimleri: Nükleer Şehir, Uzay Arenası, Sniper Forts ve Nite Christmas Town.

Pixel Gun 3D Apk Mod Sonsuz Paralar
pixel Gun 3D Apk Mod sınırsız para indirin
pixel Gun 3D Apk Mod sınırsız para indirin

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 1.34 GB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
ateş patlayan mermi

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu