Hileli Apk

PetrolHead v3.3.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

PetrolHead PARA ve Elmas Hileli İndir – çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon yarış oyunudur. Oyunun tamamlamanız gereken birçok görevi vardır, burada tamamlamanız gereken hedefler olacaktır; Oynayabileceğiniz farklı modlar vardır. Diğer oyuncular ve arkadaşlarla takılmak ve skor tahtası sıralaması için yarışmak için çevrimiçi bir mod da vardır. Arabalarınızı yükseltmek ve ayarlamak için yırtık parçalardan ve diğer parçalardan yeni arabalar satın almak için para ve altın kazanın, tork sürüklenme apk mod indirebilirsiniz.

Mobil platformlar için harika yarış oyunu, nerede ve ne zaman isterseniz size saatlerce eğlence sağlayabilir! PetrolHead: Traffic Quests – Joyful City Driving, gerçekçi araba davranışlarının yanı sıra son derece ayrıntılı 3D grafikler sayesinde size unutulmaz heyecanlar ve benzersiz bir sürüş deneyimi sunacak. Nefes kesen yarışlar, heyecan verici görevler, güçlü süper arabalar ve sokak yarışı atmosferi – hepsini PetrolHead: Traffic Quests – Joyful City Driving’de bulacaksınız!

Bu oyun, görevleri tamamlamanız ve araç filonuzu yenilemeniz gereken Kariyer modunda sürüş becerilerinizi test etme fırsatı verir. Ayrıca çok oyunculu modda en hızlı sürücü unvanı için dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet etme fırsatına sahip olacaksınız! Bu yarış oyunu, onları özelleştirme ve ayarlama yeteneğine sahip 80’den fazla çarpıcı araba, yolda gerçekçi araba davranışı, ilginç testler, büyük ve oldukça güzel bir metropolün yanı sıra kalitesinde çarpıcı grafikler sunacak.

PetrolHead PARA ve Elmas Hileli İndir

Asphalt 9 gibi yeni nesil yarış oyunları oynadıysanız, kontrollerinin ve oyun özelliklerinin iyi geliştiğini ve ayrıntılarla dolu olduğunu fark edeceksiniz. Aynı şey bu oyun için de geçerli, ancak oyuncular için daha basit ve daha erişilebilir hale geliyor. Otomatik ve manuel arasında karışık bir kontrol mekanizmasına sahip olacak olan oyun oyunculara tamamen yeni bir kontrol deneyimi sunacak. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda birçok fiziksel mekanizma uygulayarak ortamı gerçeğe hale getirecek ve oyuncular oyunun tadını çıkarırken bol miktarda eğlenceye sahip olacak. Oyuncular ayrıca drift ve nitro gibi diğer gelişmiş kontrol mekanizmalarına ve hatta diğer profesyonel sürüş tekniklerine de tanıtılacak. Diğer yeni nesil yarış oyunlarının çoğunda, oyuncular geniş bir araba kütüphanesine de erişecekler.

PetrolHead PARA ve Elmas Hileli İndir
PetrolHead PARA ve Elmas Hileli İndir
PetrolHead PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 444MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Ücretsiz alışveriş

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu