Hileli Apk

Pepi Hospital v1.3.3 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

Pepi Hastanesi apk modunun tüm kilidi açıldı Büyük bir tıbbi tesiste, doktorun hastalarında kullandığı birçok farklı alet vardır. Her türden çok sayıda görev ve benzersiz tasarım seçenekleri, genç veya yaşlı için can sıkıntısı olmadığı anlamına gelir.

Pepi Hospital’ı Android için tüm kilidi açılmış mediafire’ı ücretsiz indirin!

içinde Pepi Hastanesi mod apk kilidi açıldı Pek çok oyuncunun Pepi Hospital oyununda sertifika alması gerektiğinden doktor olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Oyun sırasında oyuncular doktor olarak hareket eder. Hastalara güvence vermek, onlara etkili ilaçlar reçete etmek ve ayrıca tıbbi geçmişi doğru bir şekilde doldurmak gerekli olacaktır.

ekran görüntüsü

Her gün birçok yeni duygu ve deneyim getirecek. Ambulans, kahramanımız kadar deneyimli ve önemli bir doktorun yardımına inanan yeni hastaları sürekli olarak getirecektir. Hastaları tedavi etmekle onların hikayelerini doldurmak arasında bir kafeye veya eczaneye uğrayabilir.

Pepi Hospital Hack özellikleri: Binlerce ürün ve ekipmana sahip büyük bir tıp merkezi! Hepsi bir arada robot ve refakatçi Kendi laboratuvarınızı çalıştırın: kan basıncını ölçün, röntgen çekin ve daha fazlasını yapın! Ayarlanabilir bir dişçi koltuğunda rahatlayın. Bir fizyoterapist olun, kendi fiziksel egzersiz setinizi yaratın! Yeni doğanları alın. Onları tartın ve onlara iyi bakın! Hastane sakinlerinin telefonda konuşmalarını duyun. Her biri kendi yolunda! Resepsiyonda beklerken balıklarla oynayın. Ambulanslar düzenli olarak yeni hastalarla gelir.

ekran görüntüsü

Karakterinizi geliştirin ve size tıp mesleği hakkında pek çok yararlı bilgi verecek olan hastanenin yeni katlarının kilidini açın. Pepi Hastanesi, çok sayıda etkileşimli bulmaca ve sadık yardımcınız olacak küçük bir Pepi robotu içeren eğlenceli oyunuyla sizi memnun edecek.

Basit tek dokunuşlu kontroller, renkli grafikler ve canlı karakterler Pepi Hastanesi her şeyle birlikte açıldı🇧🇷 Tıp alanında yeni bilgiler edinin ve size pek çok unutulmaz duygu yaşatacak inanılmaz heyecan verici görevlerle yüzleşin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Tatil simgesi eklendi – küçük hata düzeltmeleri, uygulama artık daha hızlı çalışıyor

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (Google hizmetleri için internete ve yetkilendirmeye ihtiyacınız var🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu