Hileli Apk

Penny & Flo v1.77.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Penny & Flo PARA ve Elmas Hileli İndir Ev arayışında her şey var. Bu yeni, rahatlatıcı, eğlenceli ve ÜCRETSİz maç parçaları oyunu ile konağı yeniden yenileyin ve zorlu bulmacaları çözün! Yardım penny ve flo mod apk eski bir Hollywood aktris malikanesinin eski ihtişamını geri getirmek ve uyarıcı bulmacaları çözmek için parçaları birleştirmek için sonsuz elmas güncelledi. Penny ve Flo çarpıcı karakterlerden oluşan bir kadroyla etkileşime girerken kendinizi kıvrımlarla dolu bir hikayeye bırakın. Parçaları eşleştirin ve konağınızı yenilemeye başlayın – temalı güçlendiricilerin tadını çıkarın ve penny ve flo mod apk sınırsız yıldızlarda düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle ortamlarınızı yenileyin!

Penny & Flo PARA ve Elmas Hileli İndir – simülatör tasarımcısının öğeleriyle klasik bulmaca “üst üste üç”. Oyunun konusu, ünlü Hollywood aktrisinin eski malikanesini restore etmek için yeniden bir araya gelen iki kızın etrafında gelişecek. Daha önce, ev sadece çarpıcı görünüyordu, ama şimdi durumu kötü. Önceki türünüze dönmek için, kullanıcının aynı renkteki nesne zincirlerini oluşturmanız gereken düzeyleri geçmesi gerekir. Alınan puanlar mobilya, yapı malzemesi ve çeşitli aksesuarların satın alınmasına olanak sağlayacak.

BASİT AMA BAĞIMLI OYNANIŞ

Oyunun amacı penny &flo’nun evini canlandırmaktır ve oyuncuları rahatlatmak için çok sayıda maç 3 bulmacası içerecektir. Buna ek olarak, konağın yeniden inşası sırasında, oyuncular çok sayıda karmaşık sorunla karşılaşacak ve bu da arsayı daha büyüleyici ve eğlenceli hale getirecek. Oyundaki her bulmaca mücadelesi oyunculara bir yıldız verecek, bu da kullanıcının konak içindeki tüm mobilya ve malzemeleri dekore haline vermesine yardımcı olan bir birim. Evin tadilatı sırasında dekoratif ve yaratıcı unsurlar üzerinde durularak, oyuncuların villayı tercihleriyle özgürce tasarlamaları sağlayacak.

Match-3 bulmaca türü, sadeliği ve arkadaş canlısı mekaniği ile popülerlik kazandı ve yayıldı. Oyuncular düz bir çizgide veya özel karakterlerde aynı renkte üçten fazla blok düzenleyerek puan alabilir veya bir golü tamamlayabilirler. Match-3 motoru ayrıca oyuncuların daha yüksek puan almalarına yardımcı olmak için geniş bir etkiye sahip özel ek bloklar gibi birçok ilginç unsura sahiptir. Oyun, oyuncunun yaratıcılığını teşvik etmek için çeşitli hedeflere sahip olacak ve zorlukları tamamlamak için tüm becerileri yerine getirmek zorunda kalacak. Oyundaki tüm bulmacalar tamamen rastgele oluşturulur ve renk, konum vb.

Ayrıca Pixel Gun 3D PARA ve Elmas Hileli İndir

Penny & Flo PARA ve Elmas Hileli İndir Ev dekorasyonu öğesi Penny &Flo: Finding Home’un en önemli özelliğidir ve oyuncuların evi özgürce sevdikleri herhangi bir tarzla tasarlamalarını sağlar. Buna ek olarak, oyuncular bir nesneyi süslemek için yıldızlara ihtiyaç duyacaklar, ancak evin değişimini memnun etmek için çeşitli renklere sahip üç model sunuluyor. Sadece mobilyaları dekore etmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncu tüm enkazı temizlemek veya arsa ile ilerlemek için yıldızı kullanmak zorunda kalacaktır. Oyuncunun evi birçok farklı alanı kapsayacak ve her biri gelecekte kullanımına sahip olacak, hatta oyunculara yolculuk boyunca daha fazla sürpriz ve eğlence sunacak.

Penny & Flo PARA ve Elmas Hileli İndir
Penny & Flo PARA ve Elmas Hileli İndir
Penny & Flo PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 76MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
harcandığında artan para

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu