Hileli Apk

Penny & Flo Finding Home v1.91.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Penny & Flo Ev Bulmak apk hileli mod apk sonsuz para sıcak bir atmosfere, renkli karakterlere, geniş tasarım ve iç çözümlere sahip bir oyun, ayrıca sırlar ve bilmecelerle dolu iyi geliştirilmiş bir arsa. Burada, eski güzelliği bir Hollywood aktrisinin sahip olduğu terk edilmiş bir malikaneye geri getirmek gibi görünüşte göz korkutucu bir görevle karşı karşıya olan Penny ve Flo adında iki kızla tanışacaksınız.

Oyun mekaniklerini kullanarak en ilginç bulmacaları çözün Penny & Flo evde sonsuz yıldız buluyor Kanıtlanmış ve alaka düzeyini kaybetmeden, mülke tam anlamıyla yeni bir soluk getirmek için villanın farklı alanlarını adım adım açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Aynı nesneleri bir araya getirerek ve oyun alanını temizleyerek yeni zeminler, duvar kağıtları, mobilyalar ve dekorlar, zarif tablolar ve perdeler alabilir, malikaneyi beğeninize göre dekore edebilir ve döşeyebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Bu heyecan verici hikaye, büyük Hollywood aktrisinin bir zamanlar yaşadığı eski konakta başlıyor. Güzel Penny ve Flo, bu eski evi restore etmeye ve tarihini öğrenmeye karar verdiler. Bunu yapmak için birçok görevi çözmeleri ve ilginç bulmacaları çözmeleri gerekiyor. Aynı renkteki 3 kareyi toplayın, seviyeleri mükemmel bir şekilde tamamlamak için ilginç görevler yapın.

Arka arkaya 3’ten fazla kare toplamak, görevi daha da hızlı tamamlamanıza yardımcı olacak kullanışlı kombinasyonlar sağlayacaktır. Ayrıca, zor zamanlarda size yardımcı olacak harika güçlendiriciler edinin. Bir seviyeyi tamamladıktan sonra, odaları yükseltmek ve güzel mobilyalar satın almak için kullanabileceğiniz birçok ödül alacaksınız.

ekran görüntüsü

Eğlenceli bulmacalarla birçok ilginç seviyeden geçin, böylece rahatlayabilir ve boş zamanınızı geçirebilirsiniz. Muhteşem bir eski evi yenileme çabalarınız için ödüller alın. Her odada beğendiğiniz bir tarz seçebilirsiniz.

Ayrıca doğru mobilyayı da seçebilirsiniz. Herhangi bir odayı yenilemek için yaratıcı yeteneklerinizi kullanın ve eski evinizi hayallerinizdeki muhteşem malikaneye dönüştürün. Oyun sırasında bu evin harika hikayesini de öğrenebilir ve arkadaşınız olacak yeni karakterlerle tanışabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Gelin ve Penny & Flo ile Grand Thai Hotel’de dinlendirici bir konaklamanın tadını çıkarın! Her odada romantizm ve gizem! Bir sonraki heyecan verici bölüm sizi bekliyor!

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Harcandığında oyun içi para biriminde bir artış; – Sonsuz oyun para birimi (yalnızca satın almadan önce etkinleştirin ve satın aldıktan sonra devre dışı bırakın).
Seviyeleri geçerken daha az sorun olması için oyun içi para birimi artırmayı kullanın.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu