Hileli Apk

PC Creator v6.2.13 [Elmas Hileli] Mod Apk

PC Creator apk mod sonsuz para Bu oyunda, gerçek bir profesyonel olmak için zor bir yoldan geçmesi gereken deneyimsiz bir bilgisayar tamircisi olarak hareket ediyorsunuz. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz dükkan içinde emir toplamak, satış yapmak ve para kazanmaktır.

Onlarca bilgisayar, donanım, mağaza ve dahası sizleri bekliyor. içinde Sonsuz para için PC yaratıcısı bir bilgisayar üreticisi olarak kariyerinizi geliştirin ve arkadaşlarınızla birlikte çalışın. Oyunda başlangıç ​​aşamasından profesyonelliğe kadar zorlu bir yolunuz var. Hemen indirin ve Android için bu harika simülatörü oynamanın keyfini çıkarın.

ekran görüntüsü

En son yenilikleri takip etmek, parça envanterini zamanında yenilemek, ayrıca bir müşteri tabanı oluşturmaya çalışmak ve küçük işletmenizi kademeli olarak büyütmek de gereklidir. Büyüleyici oyun ve kalitenin oyuncuları çekmesi garanti edilir.

Bir bilgisayar montajcısı olarak kendi kariyerinize başlamanız gereken, müşterinin gereksinimlerini karşılamak zorunda kalırken çeşitli PC montaj işlerini tamamlayacağınız heyecan verici bir simülatör. En havalı PC’leri oluşturabileceksiniz.

ekran görüntüsü

Gerçek bir milyoner olmak için müşteri tabanınızı büyütmenize yardımcı olacaktır. En başında, basit PC’leri bir araya getirmeniz gereken ilk siparişlerinizi almanız gerekir. En önemli şey, ilk siparişlerin size bilgisayarları nasıl monte edeceğinizi öğretecek olmasıdır.

Bu durumda, bileşenlerin bir kısmı birbiriyle çalışmayabileceğinden, bileşenlerin uyumluluğu dikkate alınmalıdır. Siparişinizin her müşterisi, yerine getirirken uymaları gereken kendi gereksinimlerini tanımlar. Görevi kabul ettikten sonra mağazaya gitmeniz gerekiyor.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

1. Sezon Kartı 2. Cadılar Bayramı Etkinliği 3. Yeni Öğeler 4. Yeni İnteraktif Oyunlar 5. Yeni Avatarlar 6. Ürkütücü Oda 7. Oda Dekorasyonu

Android 4.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Gerçek parayla ücretsiz satın alma.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu