Hileli Apk

PC Creator 2 v3.0.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

PC Creator 2 mod apk sonsuz para Hala, oyuncunun ana görevi bilgisayarları bir araya getirmek olan bir bilgisayar mühendisi haline geldiği bir ekonomik simülasyon oyunudur. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bilgisayarlar yapmak zorunda değilsiniz, kar elde etmek için müşteri siparişlerini yerine getirmek zorundasınız.

Her müşterinin tamamen farklı gereksinimleri vardır; genellikle sıfırdan bir PC oluşturmak, özel programlar yüklemek, donanımı onarmak ve çok daha fazlası. içinde PC Creator 2 Sonsuz Elmaslar Kendi bilgisayarlarını kurarlar, akıllıca yatırım yaparlar, birçok parça satın alırlar ve benzersiz ürünler üretirler. Müşterilerden sipariş alıyorsunuz, bu yüzden onları net bir şekilde takip etmek oyunda para kazanmak için önemlidir. Bu sektörde zengin ve ünlü olmanın yolu budur.

ekran görüntüsü

Burada sıfırdan bir PC toplayabilir, özelliklerinin oluşturulduğu çeşitli parçaları seçebilir, yazılım veya oyunlar yükleyebilir ve ayrıca bir bilgisayarı onarabilirsiniz. Oyunun bu bölümünde gelişmiş HD grafikler, daha kullanışlı bir kontrol düzeni, güzel animasyon efektleri ve bir bilgisayar oluşturmak için 3000’den fazla bileşen bulunur.

müşteri gereksinimlerini karşılamak

Önceki sürümde olduğu gibi, PC Creator 2, oynatıcının kendi bilgisayar mağazası olan bir bilgisayar üreticisi olmasına olanak tanır. Burada asıl göreviniz, belirli bir kar kaynağı oluşturmak için müşterinin taleplerini yerine getirmektir. İlk olarak, ana karakterin görünümünü yaratırsınız, müdahale olmaksızın tamamen oyuncunun tercihlerine göre özelleştirilmiştir.

Bitcoin madencisi olun

Ayrıca yeni parçalar sipariş edebileceğiniz, parçaları değiştirmek için büyük bir takas buluşmasını ziyaret edebileceğiniz ve Messenger sohbeti aracılığıyla sipariş alabileceğiniz gelişmiş bir çevrimiçi mağaza bulacaksınız. Oyuncular öğrenebilir ve ders alabilir. yalnızca bitcoin veya dogecoin madencileri için. Onun sayesinde, sınırlı miktarlarda benzersiz öğeleri nasıl bulacağınızı öğreneceksiniz. Ardından müşteriler için en iyi ürünleri yaratın ve paranızı geri alın.

ekran görüntüsü

İhtiyaçlarınıza göre kendi bilgisayar setinizi oluşturun

İş istikrara kavuştuğunda, oyuncular karlarını ihtiyaçlarına göre bir dizi PC oluşturmak için kullanabilirler. Bu muhtemelen birçok insanın arzusudur, ancak bazen gerçek hayatta herkesin kendi uzaktan kumandası olmayabilir. PC Creator 2 ile her şey çok daha kolay hale geldi, adımlar basitleştirildi. Böylece manuel olarak bağlantı yapmanıza, anakartı kasaya bağlamanıza ve daha fazlasına gerek kalmaz.

PC Creator 2’nin oyunculara bilgisayar parçalarını öğrenme ve tanıma yeteneği vermesi harika. Servis sırasında bilgisayar sorunlarının nasıl giderileceğini ve virüslerin nasıl temizleneceğini öğrenebilirsiniz. Özellikle oyun, diğer oyuncularla PC öğelerini takas edebileceğiniz devasa bir ticaret alanı da yaratıyor. Bu perakendecilerde sınırlı sayıda parça bulma imkanı.

PC Creator 2 mod apk’nın özellikleri: PC’nizi sıfırdan oluşturun Geniş aksesuar yelpazesi Servis merkezinizi güncelleyin PC’nizi nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin Popüler işletim sistemlerini kurabilme

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

OPTİMİZASYON GÜNCELLEMESİ – Geliştirilmiş kullanıcı depolama alanı – Daha iyi RAM kullanımı – Diğer hatalar düzeltildi

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Gerçek parayla ücretsiz satın alımlar; 🇧🇷 MOD MENÜSÜ para ve elmas harcamayı devre dışı bırakma yeteneği ile.
ÖĞRETİCİDEKİ MODU KULLANMAYIN!!

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu