Hileli Apk

Outlander Fantasy Survival v9.4 [Elmas Hileli] Mod Apk

Outlander Fantasy Survival apk mod zanaat ve sonsuz enerji asıl amacınızın ne pahasına olursa olsun hayatta kalmak olduğu bir RPG macerasıdır! Outlander: Fantastik hayatta kalma – devasa yerlerde seyahat edin ve geçmiş zamanların krallığının büyülü fantezi dünyasını keşfedin.

Bu oyun, oyunun çoğunun bağlı olacağı iyi geliştirilmiş bir silah ve eşya yapma sistemi ile sizi şaşırtacak. Ek olarak, güç ve sayı olarak sizden sayıca üstün olan gaddar orklar tarafından savaşacaksınız. Düşman bölgesinin keşfi.

ekran görüntüsü

Yerel sakinler için hayatı kolaylaştıracak modern bilim ve zanaat barutunun, ateşli silahların ve diğer öğelerin başarılarından en iyi şekilde yararlanmalısınız. Savaşların ve maceraların yanı sıra Outlander Fantasy Survival sonsuz paraküçük yerleşim yerleri geliştirecek, tarımı ve sanayiyi canlandıracak ve yerel halk için yepyeni bir hikaye inşa edeceksiniz!

Bilinmeyen dünyanın yeni kahramanları olabilir misin? Outlander: Fantasy Survival’ın kontrol sistemi, aynı türdeki diğer oyunlarda bulabileceğinize çok benziyor. Kahramanınızın hareketini kontrol etmek için sol baş parmağınızı, yerden nesneleri almak ve düşmanlarınıza saldırmak için sağ baş parmağınızı kullanın.

ekran görüntüsü

Ekranın alt kısmında, envanterinize ve topladığınız malzemelerle her türlü cihazı yapmanıza olanak tanıyan “yemek kitabınıza” hızlı erişim sağlayan düğmeler bulunur. Outlander: Fantasy Survival dünyası çok büyük ve gizemlerle dolu.

Maceraya, ilk goblininizle tanışabileceğiniz nispeten küçük bir alanda başlıyorsunuz. Ancak, yakında birçok farklı yere seyahat etmenizi sağlayacak bir genel bakış haritasına erişeceksiniz. Barınak inşa edebileceğiniz bir yer olduğunu unutmayın. Karakteriniz savaşta yaralanırsa bu yere geri döneceksiniz.

ekran görüntüsü

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Hızlı hareket hızı; düşmana görünmezlik

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu