Hileli Apk

OTR Offroad Car Driving Game v1.12.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Off The Road OTR Açık Dünya Sürüş apk mod sonsuz para oyuncuya kamyonlardan SUV’lara, helikopterlerden teknelere kadar farklı türde araçların kontrolünü veren bir yarış oyunudur. Aracı daha güçlü, daha hızlı yapın ve harika görünün! Seviye atlamak ve ödüller almak için XP kazanın.

içinde OTR Offroad Araba Sürme Oyunu sonsuz para, malları A noktasından B noktasına taşımanın, başka bir araba almanın, kontrol noktalarını mümkün olan en kısa sürede çekmenin vb. gerekli olacağı çeşitli görevleri yerine getirin. Oyuncunun emrinde toplamda sekiz araç vardır. Ayrıca çok sayıda dokuya ve gerçekçi fiziğe sahip yüksek kaliteli üç boyutlu grafikler de vardır.

ekran görüntüsü

Sadece düzgün asfalt yollarda değil, aynı zamanda mutlak arazide de sürüyorsunuz. Çoğu durumda doğru yere gitmek ve kargoyu sağ salim geri getirmek son derece zordur. Taşınan kargoya zarar vermeden bitiş çizgisini başarıyla geçmek için her şeyi yapmaya çalışın.

Oyunun avantajı, mükemmel detaylar ve ilginç grafiklerdir. Bu nedenle kamyon kullanmak sadece ilginç değil, aynı zamanda keyiflidir. Oyunun karmaşıklığı, aracınız için gerçekçi bir hasar modeliyle büyük ölçüde tamamlanıyor.

ekran görüntüsü

Gerçekçi araç hasar modeli. Düşmeler, çarpışmalar aracınızın şasisini deforme eder. Lastik basıncı simüle edilir, lastikler yüke bağlı olarak deforme olur. Simüle edilmiş su dalgaları, kaldırma kuvveti vb.

Kontrol noktası avı zorluklarını kazanmak için hızlı olmaya çalışın, yol bulucu mücadelelerinde kontrol noktalarına ulaşmak için offroad becerilerinizi kullanın. Taşıma zorlukları için gerekli malzemeleri bulun ve taşıyın!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

-Çevrimiçi yeni haftalık lider tablosu yarışları, milyonlara karşı yarışın, araba kazanın! -Yeni Donmuş Göl haritasını buz fiziği ile keşfedin! – Özelleştirilebilir karakterlerle yeni üçüncü şahıs görünümü – Kilidini açıp sürmek için 2 yeni araba! -Yeni çok oyunculu oyun modu: Co-op Transport

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– VIP üyelik seçeneklerinin kilidi açıldı; – Tüm arabalar ve yedek parçaları satın alındı ​​(Otomatik ayar çalışmıyor🇧🇷 – Çok para (bazı cihazlarda çalışmıyor🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Araba Sürüş Okulu Simülatörü v3.13.3 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]

Piksel Araba Yarışçısı v1.2.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Real Driving 2 Ultimate Araba Simülatörü v1.05 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu