Hileli Apk

Operate Now Hospital v1.43.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Operate Now Hospital mod apk sonsuz para 2022 kendinizi bir cerrah gibi hissedeceğiniz, tıbbi bir ekip kuracağınız ve bir hastane işleteceğiniz tıbbi kurumlara dramatik bir yolculuktur. Bu gerçekçi simülatörde amacınız, hastaları ameliyat etmek için yüksek nitelikli bir tıbbi ekip oluşturmak ve kliniğinizi dünyanın bir numarası yapmaktır.

Hastane yönetiminin yanı sıra, Hospital Infinite Hearts’ı şimdi çalıştırın Sorumluluğunuz çeşitli operasyonları gerçekleştirmek olacak ve burada da geliştiriciler gerçekçi bir model uygulamakta hata yapmadılar ve mükemmel grafikler oyunun genel görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Birden fazla hastane inşa etmek ve yönetmek kolay bir iş değildir.

    Operate Now: Hospital (yayınlanmamış): Ekran Görüntüsü

ER, ICU ve daha fazlası gibi önemli departmanları kurmanız ve denetlemeniz gerekecek. Ayrıca, hastalarınıza yardım etmek ve etkileyici bir tıp merkezi oluşturmak için deneyimli cerrahlar gibi yetenekli bir ekip tutmanız gerekir.

Gerçek bir tıp merkezinde olduğu gibi burada can sıkıntısına yer yok. Operate Now Hastanesi mod apk 2022🇧🇷 Hastane kapıları sizlere açık Dr. Sonsuza kadar hatırlayacağınız tıbbi maceralara hazır olun! Hasta bakımı, karmaşık operasyonların gerçekleştirilmesi ve personel çalışmasının kontrol edilmesi.

    Operate Now: Hospital (yayınlanmamış): Ekran Görüntüsü

Oyun en gerçekçi hastane simülatörüdür. Kendi kurumunuzu kurun, personel kiralayın ve onlara nasıl hayat kurtaracaklarını öğretin. Yeni tedavi yöntemleri icat edin, hastaları en yeni merkezde muayene edin. Hastalara uygun bakımı sağlayın, ölmelerine izin vermeyin ve düzenli kontroller yapın. Kendinizi günlük hastane hayatına bırakın ve nasıl bir şey olduğunu öğrenin – servisler, muayeneler, testler ve teşhisler.

Operate Now Hospital Hack özellikleri: Farklı hastaneler ve bölümleri oluşturun, yükseltin ve sürekli iyileştirin. Çalışanlarınızı, hastanelerinizi ve daha fazlasını dünya haritası üzerinde izleyin. İnanılmaz derecede gerçekçi ameliyatlar yaparak hastalarınıza yardım edin. Yeni Özgeçmiş özelliği ile yinelenen ekip üyelerini değiştirin. Yeni Facebook kaydetme özelliği ile ilerlemenizi takip edin. İnşa hızınızın sınırlarını zorlayacak çok kullanışlı bir araç olan Builder ile her şeyi daha hızlı yapın.

    Operate Now: Hospital (yayınlanmamış): Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Birkaç hata düzeltildi ve performans iyileştirildi.

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Görevleri hızlandırmak ve inşa etmek kalpleri boşa harcamaz.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Polis Sim 2022 v1.9.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Starside Resort Ünlüler v2.23 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Idle Mafia Tycoon v0.4.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu