Hileli Apk

ONE PIECE Bounty Rush v53100 [Habilidades Infinitas] Mod Apk

ONE PIECE ödül acele modu sonsuz para menüsü savaş arenalarında dinamik savaşların sizi beklediği harika bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. Dört oyuncu, diğer birimlerle yüzleşmek ve kanlı savaşlara katılmak için takım oluşturmalıdır.

Savaş sırasındaki asıl amaç, rakip takımdan daha fazla kaynak ele geçirmek olacaktır. içinde bulunan birçok karakterden birini seçin. TEK PARÇA Bounty Rush Sonsuz Elmaslar ve sizin gibi cesur oyunculardan oluşan bir gruba katılın.

ekran görüntüsü

Savaşlar sırasında karakteri sanal bir joystick ve çeşitli beceri ve yeteneklere sahip bir dizi düğme kullanarak kontrol etmelisiniz. Ayrıca manga üyelerinizle sohbet edebileceğiniz, mesajlaşabileceğiniz ve emoji gönderebileceğiniz yerleşik bir sohbetleri var.

Bu oyunda, tekli dövüş, hayatta kalma modu, bayrağı ele geçirme ve özel dövüş gibi birden fazla moda erişebileceksiniz. Her savaşa başlamadan önce, 5 farklı sınıfa ayrılmış mevcut birçok karakter arasından bir karakter seçebilirsiniz: Kılıç Ustası, Savaşçı, Okçu, Kılıç Ustası ve Destek.

ekran görüntüsü

Her kahramanın savaşta kullanabileceğiniz kendine özgü becerileri vardır. Her savaş, 4 kişilik iki takıma bölünmüş 8 gerçek oyuncu içerir. Ana göreviniz, rakip takımdan daha fazla hazineyi yağmalamak olacak.

Bunu yapmak için ekibinizin bayrağını hazinelerin yakınına dikmeniz ve düşman ekibiyle gerçek zamanlı olarak savaşmanız gerekecek. Savaşları kazanmak için deneyim, oyun içi para birimi ve yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabileceğiniz çeşitli karakter parçaları alacaksınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Kullanıcı arayüzünün optimize edilmiş bölümleri. – Bazı hatalar düzeltildi.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Tanrı modu; – Sessiz Düşman; – Hız; – dronların görselleştirilmesi; – hayalet modu; – titreşim önleyici; – Süper zırh etkinleştirildi; – Takım Yenileme.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu