Hileli Apk

Noblemen 1896 v1.04.09 [Elmas Hileli] Mod Apk

Noblemen 1896 apk mod sonsuz para büyük savaşlara katıldığınız bir Android oyunudur. Bu oyun sizi, birliklerini zafere götürmesi gereken bir asilzadeye rehberlik ettiğiniz 1896 yılına götürüyor. En iyi teçhizata, silahlara ve ordulara sahip bir aristokratsınız.

Sadece sen düşmanı yok edebilirsin! Soylular 1896’nın kilidi açıldı Büyük uçakların başınızın üzerinden uçacağı, zırhlı gemilerin denizde yelken açacağı ve savaş alanında devasa bombaların patlayacağı, boyutlarıyla sizi şaşırtacak çok sayıda farklı askeri teçhizat ve silah sunuluyor.

Savaş stratejinizi geliştirin ve bunu savaşta kullanın ya da otomatik modu açın ve büyük savaşları kenardan izleyin. Tarihin akışını değiştirin ve güçlü rakipleri yenin. Yıl 1896 ve savaş başladı… Sağınızda milisler kılıçlı süvariler tarafından katlediliyor.

Bir buhar tankından çıkan otomatik top ateşi uzaktan yankılanıyor. Gatling Gun Ekibi, bir hiçmiş gibi düşman filosunu ortadan kaldırarak bir ateş yağmuru başlatır. Arkanızda, Fırkateyn sınıfı Zeppelin insansız hava aracı, bir destek ateşi yağmuru ateşleyerek sizi sakinleştirir.

Aynı anda ordunun generali için oynamanız gereken ve eylemler yardımıyla tüm orduyu kontrol etmeniz gereken çok sıra dışı bir oyun sizi bekliyor. Strateji ve eylemin harika, yüksek kaliteli bir kombinasyonu.

Bu oyunda ekran modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Asıl amaç, bir karakter için oynamaktır, ancak bir dokunuşla stratejik bir harita açabilirsiniz. Stratejik haritada ordunuza emirler verebilirsiniz. Hatta isterseniz arkadaşlarınıza çevrimiçi bir maç için meydan okuyabilirsiniz.

Neler Yeni !

– Çeşitli hata düzeltmeleri

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Yeterli oyun içi para biriminiz olmasa bile satın alma işlemi yapabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu