Hileli Apk

Ninjas Creed 3D v4.4.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Ninjas Creed 3D apk mod sonsuz para harika 3D grafiklere ve gizliliğe odaklanan yüksek kaliteli bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Oyuncu, göze çarpmayan bir ninja savaşçısı rolünde, çeşitli nesnelerin ortadan kaldırılmasını içeren çeşitli görevleri yerine getirir. Suç gruplarının temsilcileri ve suç patronları burada rakip olarak hareket ediyor.

Burada bir yay veya tatar yayından, kılıç ve diğer silahlarla yapılan atışların yardımıyla düşmanları yok etmek mümkün olacak. Ana karakterin düşmanları her zaman üstün olacağı için seviyelerin fark edilmeden aşılması gerekir. Kimliğinizi gizlemeli, gizli suç çetelerini ortadan kaldırmalı, gizli anlaşmaları bozmalı veya suç güçlerinin üst düzey liderlerine suikast düzenlemeli, her bölgenin kralı olmalısınız! Hepsini yok et!

ekran görüntüsü

Ninja’s Creed 3D Hileli apk birden fazla silah türüne sahip harika bir 3D suikastçı keskin nişancı oyunudur. Mükemmel 3D grafiklerle gerçekten sürükleyici bir çekim deneyimi yaşayın. Kimliğinizi gizlemeli, suç çetelerini gizlice ortadan kaldırmalı, yasa dışı işletmeleri sabote etmeli ve suç örgütlerinin üst düzey liderlerine suikast düzenlemelisiniz.

Her bölgenin kralı ol! Hepsini yok et! Bu, ninja suikastçı sanatlarını 2021 ortamı ve ücretsiz oyunla birleştiren destansı bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Hedefi düzeltin ve kötülüğü bitirmek için oklarınızı kullanın, şehrin görünmez koruyucusu olun! Sen harika bir nişancısın!

ekran görüntüsü

Burada bir yay veya tatar yayından, kılıç ve diğer silahlarla yapılan atışların yardımıyla düşmanları yok etmek mümkün olacak. Ana karakterin düşmanları her zaman üstün olacağı için seviyelerin fark edilmeden aşılması gerekir.

Oynanış Deneyimi: Hedefleri takip edin, yasa dışı anlaşmaları sabote edin ve çeşitli suikastlar gerçekleştirin. Hedeflere kilitlenmek için kartal görüşünü kullanın. Kuruluşun düşmanları ortadan kaldırmasına ve ödülünüzü kazanmasına yardımcı olun. Nişan al ve ateş et, suç patronlarını yok et ve şehrin kötülüğünü yok et. Bölgelere hükmedin, sakinlerini koruyun ve hak ettikleri vergileri toplayın Ödüller alın ve güçlü silahlar satın alın Yeni yeteneklerin kilidini açın ve oynadıkça seviye atlayın

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

* Bazı cihazlar için sabit kilitlenme sorunu * Daha iyi oyun deneyimi için optimize edilmiş diğer içerik

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Nişan alırken görüş titremez; – Reklam görmeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu