Hileli Apk

Nightmare Gate v1.4.2 [Mod Menu / Imortal] Mod Apk

Kabus Kapısı apk mod sonsuz para yüksek kaliteli grafiklere ve klasik oynanışa sahip Android için mistik bir korku oyunudur. Küçük bir çocuk olan ana karakter, bir iblis tarafından kaçırılmış ve yarattığı dünyanın derinliklerine gönderilmiştir. Mekanlar, karakterin gözünü korkutmak ve iradesini kırmak için tasarlanmıştır.

Karakterin buradan ayrılabilmesi için birçok sınavdan geçmesi ve şeytanı kendisi bulması gerekmektedir. Ayrıca kendini bu lanetli yere düşen ve yardıma ihtiyacı olan kız kardeşine de bakmak zorundadır. . Etkileyici bir grafik seviyesi, küçük detayların detaylandırılması, animasyon, ses ve neler olup bittiğine dair standart dışı bir sunum, sinirlerinizi bozmanın birçok yolunun olduğu her eğlence uzmanını kesinlikle memnun edecektir.

ekran görüntüsü

Görev başındayken eşi ve kızı kendi evlerinde vahşice katledildi. Bu, James’in katili yakalayıp cezalandırmak ve yaptığı zulmün bedelini ona ödetmek istemesine neden oldu.

Kanıt toplayıp gerçeği ortaya çıkaran James, yanlışlıkla failin evinde saklandığını keşfetti. Ondan sonra korkunç şeyler olmaya devam etti. James, bitmeyen bir kabusun tuzağına düştüğünün farkına varır. Ve her şey daha yeni başlamış gibi görünüyor.

ekran görüntüsü

Gerçeği kendi evinizde bulun

katılmak sonsuz kabus, kahraman James olarak oynayın ve göreviniz karısını ve kızını öldüren katili yakalamak için ipuçları bulmak. Sahne sizin de evinizdir. İpuçlarını toplamak için her yere hareket edeceksiniz. Bunu yaparken, sistem size ziyaret etmeniz gereken bölge hakkında bazı ipuçları verecektir.

Birinci görevde ikinci kattaki odaya yönlendirildim. Lisa’nın kayıp bir fotoğrafı, bir gazete ve yabancılardan gelen kısa mesajların olduğu bir telefon var. Bu ipuçlarını takiben, Lisa’nın yazdığı, James ve karısının daha önce tartıştığını gösteren boşanma belgesini buldum.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Bazı hatalar düzeltildi

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Ölümsüzlük; oyuncu hızını artırın;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kale Kedileri 3.10.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Evil Nun 2 Gizli Korkunç Kaçış v1.1.6 [Imortalidade]

Ice Scream 6 Friends Charlie v1.2.3 Apk Modu [Mod Menu / Munição Infinita]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu