Hileli Apk

My Talking Angela v6.2.0.3988 [Elmas Hileli] Mod Apk

Benim Konuşan Angela’m Sonsuz Para Angela adında güzel bir kedi yavrusu var. Eğitim alması, en modern tarzda giyinmesi, harika saçlarını yapması, evini dekore etmesi ve her türlü lezzetli lezzetle beslenmesi gerekiyor.

Benim Konuşan Angela’m sonsuz para ve elmas indir 2022

Herkes sevimli bir kediyi sahiplenir ve büyütür, onunla ilgilenir, onu besler, onunla oynar, onunla seyahat eder ve çok daha fazlasını yapar. Yavaş yavaş o senin en iyi arkadaşın olacak. Böylece onunla oynayabilir, harika çıkartmalar toplayabilirsiniz. Mediafire aracılığıyla indirin Konuşan Angela Sınırsız para ve bir süperstar ol! Ve unutmayın, onunla konuşabilir ve ona şarkı söyleyebilirsiniz, o her şeyi tekrar edecek ve şimdi devam edin.

Angela adlı bir arkadaşınızla her anın tadını çıkarın.

Aynı tür eğlenceyi, ancak ek avantajlar ve harika bir oyun arayüzü ile hayal edin. Bu gelişmiş oyunu Android ve iOS akıllı telefonlarda oynayabilirsiniz. Bu, yalnızca sizinle konuşmakla kalmayan, aynı zamanda yeni ve stratejik mini oyunları tanıtmanıza da yardımcı olan eğlenceli bir android oyunudur. Oyuna ilk bakış, Angela’nın tüm kelimelerinizi komik diliyle tekrar etmesiyle başlar ve bir süre sonra oyunun kendisine şaşırabilirsiniz.

Eğlenmek için Angela ile yıkanın, süsleyin, besleyin ve oynayın

Benim Konuşan Angela’m, simülasyon ayarlarına dayalı en iyi 10. ücretsiz gündelik oyundur. Burada gerçekçi bir kediyi taklit edebilir, onunla konuşabilir ve günlük görevleri yapabilirsiniz. Küvet, sabun ve fırça gibi tüm olanaklara sahip kendi banyosunda onu yıkayabilirsiniz. Ayrıca yüzünü gerçekçi kremler, fondötenler ve makyaj ürünleri ile de süsleyebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, oyun size kedi Angela adında gerçek bir evcil hayvanınız varmış gibi hissettirecek.

İlk sürümden bu yana ortaya çıkan sürekli oyun geliştirme süreci, geçişler, eklemeler ve çok daha fazlası, My Talking Angela’yı etkileşimli bir ana karakterin yanı sıra gerçek bir eğlence kompleksine dönüştürdü. Yeni şeyler ve iç eşyalar satın alırken özel bonuslar alacaksınız.

Becerilerinizi test etmek için çok çeşitli mini oyunlar oynayın.

Beslenme, banyo yapma, dekorasyon yapma ve uyumanın yanı sıra Angela ile devasa mini oyunlar da oynayabilirsiniz. Oyunda asla sıkılmayacağınız yüzlerce mini oyun bulunuyor. Benim Konuşan Angela’m sadece kediyi beslemek için değil, aynı zamanda 100’ü 1 arada harika küçük bir oyun.Oyunlar basit bir ödül sayacıyla başlar ve küçük bulmacalarla biter. O halde My Talking Angela yolculuğunuza bugün başlayın ve Tom Friends, Sky High, Brick Breaker, Bubble Shooter, Connect, Tom Hero ve Tiny Puzzles gibi oyunların keyfini çıkararak en mükemmel kedi oyununun keyfini çıkarın.

Özel kıyafetler giyin ve dansın en iyi duygularının tadını çıkarın.

Benim Konuşan Tom’um’un ilk versiyonuyla başladığınız günler geride kaldı. Şimdi, kıyafetleri kişiselleştirmek, mini oyunlar, kediyi beslemek ve yıkamak gibi birçok fütüristik avantajı büyük ölçüde geliştirdi ve tanıttı. Artık kediniz için yeni moda aksesuarlar satın alabilir ve onları benzersiz hale getirebilirsiniz. Mağaza menüsüne girerek Design-a-Dress, Polka Dot Outfit, Back to School ve Chinese Dress gibi kıyafetler satın alabilirsiniz.

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve küçük oyun iyileştirmeleri.

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

Bağlantı Plastore

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu