Hileli Apk

My Talking Angela 2 v1.9.0.17946 [Elmas Hileli] Mod Apk

Benim Konuşan Angela’m 2 apk mod sonsuz para Artık zamanın tadını çıkarabilirsiniz Konuşan Angela yıkayın, besleyin, tedavi edin, uyutun, öğretin, evi yepyeni bir seviyede döşeyin ama aynı zamanda birlikte pasta yapın, dans edin, seyahat edin, koğuşunuzu modern bir şekilde giydirin, güzel makyaj, saç stilleri ve sofistike aksesuarlar seçin.

My Talking Angela İndir 2 Sonsuz Para Sınırsız Elmas

İle birlikte konuşan angela 2 sonsuz para modu Beğeninize göre özelleştirebileceğiniz görkemli bir dairede şehirde yaşayın. Keşfetmek ve seyahat etmek için birçok büyüleyici şehir ve banliyö yeri sizi bekliyor benim konuşan angela 2 sonsuz para 2022🇧🇷 Bu konuşan kedi yavrusu, tamamen lezzetli yiyecekler ve lüks bir yaşam hakkında.

y Konuşan Angela 2 sonsuz para sınırsız elmas

mutfağında Angela 2 sonsuz paraher zaman birçok gurme lezzet bulabilir veya birlikte öğle yemeği pişirebilir, birlikte konsol oyunları oynayabilir, dolabı havalı kıyafetlerle doldurabilir, moda stilisti olmayı deneyebilir ve bağımlılık yapan mini oyunlarla zaman geçirebilirsiniz.

Konuşan Angela 2’yi sonsuz mutlu etmek için onları eğlendirin. Sevgili evcil hayvanınız yemek odasında akşam yemeği yiyecek. Angela’yı her türlü güzellikle besleyin, böylece asla acıkmaz. Yatak odasında iyi beslenmiş ve yorgun bir kedi yavrusu tatlı rüyalar görecek.

Benim Konuşan Angela'm 2 apk mod sonsuz para

Talking Angela 2 mod apk sonsuz para ve jeton ayrıca giymek için farklı kıyafetlerden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Çeşitli modaya uygun ayakkabı, elbise ve makyaj arasından seçim yapın. Giyindikten sonra, ekstra bonuslar için diğer oyuncularla çıkartma takası yapabilirsiniz! Ama Angela’nın yapabileceği tek şey bu değil.

gelen kaynaklar Benim Konuşan Angela’m 2 sonsuz para: Giydirebileceğiniz, besleyebileceğiniz ve banyo yapabileceğiniz etkileşimli bir sanal evcil hayvan. Tüm aile için bağımlılık yapan ve eğlenceli mini oyunlar. Şık çıkartma paketlerini toplayın ve diğer oyuncularla takas edin. Onu farklı moda kıyafetlerle giydirin. Benim Konuşan Angela’m ücretsiz PC indirmemiz, gelişmiş grafiklere ve tamamen özelleştirilebilir kontrollere erişmenizi sağlar.

Angela 2 sonsuz para

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve küçük oyun iyileştirmeleri.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para ve elmas.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu