Hileli Apk

My Talking Angela 2 v1.3.1.9262 PARA ve Elmas Hileli İndir

My Talking Angela 2 PARA ve Elmas Hileli İndir birçok ilginç özellik ve önemli miktarda içerikle oyuncuları bir kez daha inanılmaz eğlencelerle memnun edecek. Artık Konuşan Angela ile tamamen yeni bir seviyede zaman geçirebilirsiniz, sadece öğrencisiyle ilgilenmekle kalmaz, aynı zamanda birlikte kek yapabilir, dans edebilir, onu en son moda şekilde giyebilir, güzel makyajlar, saç stilleri ve sofistike aksesuarlar seçebilirsiniz.

My Talking Angela 2 Infinite Money Android ve ios için mediafire indirme güncellendi

Angela şehirde kendi dairesinde yaşıyor. Keşif ve seyahat için birçok etkileyici kentsel ve banliyö konumu My Talking Angela 2 mod apk sınırsız elmas indir tüm kilitli değil. Kahramanın mutfağında her zaman birçok lezzetli lezzet bulabilir veya birlikte bir akşam yemeği pişirebilir, birlikte konsol oyunları oynayabilir, dolabı havalı kıyafetlerle doldurabilir, bağımlılık yaratan mini oyunlarla zaman geçirmenin yanı sıra bir moda stilisti olarak deneyebilirsiniz.

SAHIP OLDUĞUNUZ EN IYI SANAL ARKADAŞ

Benim Talking oyunlarım çok popüler ve yaygın olarak seviliyor çünkü oyun basit ve sonsuz olarak deneyimlenebilir. Kasıtlı bir içeriğe sahip olmayan oyun, sadece herkese nazik ve arkadaş canlısı bir arkadaş getirmeyi, aynı zamanda kızların duygularını anlamayı ve onlara eğlence anları sunmayı amaçlıyor. Bu oyunda en etkileyici oyuncu ve Angela arasındaki etkileşim ve sevgiyi artırmak için diğer birçok eylem veya aktivitenin gerçekleştirilmesidir. Gelecekte, oyuncular Angela’ya işlek caddelerde eşlik edebilir, birlikte alışveriş yapabilir ve modern yaşamda aktif ve aktif bir kız olma hissinin tadını çıkarabilirler.

ANGELA ILE GÜNLÜK AKTIVITELERLE ETKILEŞIME GEÇIN

My Talking Angela 2 PARA ve Elmas Hileli İndir Oyunculara yeni bir akıllı oyun hissi verdiği ve oyuncuların keşfetmesi için gerçek bir etkileşime sahip olduğu için oyunun gevşemesi ve samimiyeti mutlaktır. Angela eğlenceli ve dinamik bir kedidir ve oyuncular oyunda mevcut olan oyun, kayar ve diğer birçok eylem gibi onunla doğrudan etkileşime girebilirler. Buna ek olarak, Angela her zaman standart bir döngüye sahiptir ve açlık, eğlenmek isteme, dışarı çıkma vb.

ANGELA ILE GÜZEL EVINIZI TASARLAYIN

Angela bir kedidir, ancak hala genç bir kadının aktif bir kişiliğine sahiptir, bu nedenle oyuncu sempati seviyesini artırmak için birçok koşulu karşılamalı ve sürekli olarak onunla ilgilenmelidir. Oyuncuların mevcut kaynaklarla en iyi evleri tasarlama konusunda dell’in yer aldığı oyun çevresel tasarım işlevselliğine sahip olacak. Buna ek olarak, ev birçok farklı odaya ayrılacak ve oyuncuların Angela’yı birçok farklı aktiviteyle eğlendirmeleri için çeşitli kullanım alanları olacak. Oyun her hafta daha ilginç içerikleri güncelleyecek ve oyunculara evlerini tasarlamaları için daha yaratıcı seçenekler sunacak.

– Oyun güncellemesindeki değişiklikleri görmek istiyorsanız, play store bağlantısı gönderinin sonundadır

My Talking Angela 2 PARA ve Elmas Hileli İndir
My Talking Angela 2 PARA ve Elmas Hileli İndir
My Talking Angela 2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 130MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu