Hileli Apk

My Little Paradise v3.1.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

My Little Paradise apk mod sonsuz para İşinizi zenginleştirip genişletirken dünyanın en iyi tatil yerlerini yaratan gerçek bir iş adamı olma zamanı. Birçok turistin ilgisini çekecek olan kendi hamamınızı inşa etmeniz gerekiyor.

Konukların konforlu bir şekilde konaklaması için tesis sahibinin geniş evler inşa etmesi, sahili iyileştirmesi ve şehre faydalı bir altyapı yerleştirmesi gerekiyor. Turist akışı, şehri sürekli geliştirme ve statüsünü iyileştirme fırsatı olacak olan kar elde etmeye yardımcı olacaktır.

ekran görüntüsü

Teyzeniz ve amcanız tarafından bir tatil yeri inşa etmeye yardım etmeniz için davet edildiniz. içinde My Little Paradise Sonsuz Elmaslar Her şeyi denetlemek ve hiçbir şeyin geride kalmadığından emin olmak sizin işiniz. Yiyecek ve ekmek, muz veya kumaş gibi ürünler üretin. Misafirleriniz onları isteyecektir. Siparişler konuğun başının üzerinde baloncuklar olarak görünür, bu da sizin istediğiniz öğeye dokunup satmanız için bir işarettir.

Kendi küçük cennetinizi yaratabilirsiniz, sıradan bir binadan başlayıp daha fazla eğlence ve diğer binalar inşa ederek gerçek bir tatil yeri inşa etmeniz gerekir. Tabii genel olarak oyun oldukça basit ve içinde bir eğlence parkı veya benzeri bir şey yarattığınız birçok analoğa benziyor, ancak durum tamamen bu değil.

ekran görüntüsü

Frekans sıfıra düştüğünde kaybederken eğlence kompleksinizi sıfırdan inşa etmeniz gerekiyor ve tüm paranızı kaybediyorsunuz. Oyun sonsuz olabilir ve ihtiyacınız olan tek şey iş itibarınızı sürekli olarak korumak ve müşterilerinizi eğlendirmektir.

My Little Paradise mod apk sınırsız para Basit ve çok renkli grafiklere, herkesin en sevdiği eğlenceye hızlı bir şekilde erişebilmesi için yalnızca oluşturmanız değil, aynı zamanda doğru yere kurmanız gereken birçok binaya sahiptir. Çeşitli reklam kampanyaları yürütün.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sabit hatalar ve geliştirilmiş özellikler

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para (Modu kullandığınız için banlanabilirsiniz.🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu