Hileli Apk

My Home v1.0.442 PARA ve Elmas Hileli İndir

My Home PARA ve Elmas Hileli İndir Oyunda oyuncu, ailesinin dairesinin evinin tasarımcısı olacak. Katıldıkları şirket, oyuncularla benzer işlere sahip diğer üyelerden oluşacak ve oyuncular oyunu daha iyi deneyimlemek için onlarla ilişkiler kurabilecekler.

My Home PARA ve Elmas Hileli İndir, oyuncunun tercihlerine göre çok sayıda farklı ev tasarlamasına, gelir elde etmesine, yeni mobilya modelleri satın almasına ve gelişmiş özelliklerin kilidini açmasına izin verir. Oyuncular ayrıca oyunun günlük zorluklarına katılarak dünyadaki diğer oyuncuların yaratıcılığıyla yüzleşmeli.

Oyuncunun karşılaştığı zorluk, evi aile için dekore etmektir. Her meydan okuma, hepsi evin odaları olan çeşitli mini katlara sahip olacaktır. Müşteriler ev için basit gereksinimler yapabilir ve oyuncular en yüksek puanı elde etmek için evi tasarlamak için gereksinimleri takip etmelidir.

Her odada, her yerde kabarcıklar vardır. Kullanıcıların dekore etmesi için mobilyaları temsil ederler. Ancak, bazı kabarcıklar isteğe bağlı olarak kabul edilir ve kullanıcıların bu noktaları süslemesi gerekebilir veya gerekmeyebilir. Her kabarcık, kullanıcılara çeşitli stil seçenekleri ve her renk için üç renk seçeneği sağlayacaktır. Bu şekilde, kullanıcıların sadece evi benzersiz renklerle dekore etmesi ve müşterileri mümkün olduğunca memnun bırakması gerekir.

My Home PARA ve Elmas Hileli İndir
My Home PARA ve Elmas Hileli İndir
My Home PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 134MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Alışveriş Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu