Hileli Apk

My Dear Farm v1.4.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

My Dear Farm mod apk sonsuz para çiftçilik ve çiftçilik severler için heyecan verici ve çekici bir oyundur. Burada kendinize ait kocaman bir çiftliğe sahip olabilir ve her türlü ürünü yetiştirebilir ve hasat edilen ürünlerden para kazanabilirsiniz.

Android ve IOS için Sevgili Çiftliğim apk sonsuz para 2023 mediafire’ı indirin!

Ayrıca oyun sisteminde son derece uygun bir şekilde birçok yeni arkadaş edinecek, çiftçilik deneyimlerini paylaşacak veya çiftçilik ürünlerini takas edeceksiniz. Varmak My Dear Farm apk mod sınırsız bilet Çiftçilik ve hayvancılık için güçlü bir tutkuya sahip bir çiftçi rolünü oynayacaksınız. Oyuncular, karakterin saç stilini ve görünüşünü tercihlerine göre özgürce değiştirebilir ve onun tıpkı kopyası gibi görünmesini sağlayabilir.

Ekran görüntüsü resmi 2

Ayrıca oyuncu, karakterin evcil hayvanını da değiştirebilir. Karakterle ilgili şeyler, uygun gördüğünüz kadar ince ayar yapma hakkınız var. Sadece bu da değil, oyuncuların üretimi artırmak için toprağı işlemek, mahsul yetiştirmek ve hayvan yetiştirmek için daha fazla beceri öğrenmesi gerekiyor. Aynı zamanda iyi bir çiftçi olmaya çalışın.

Oynanış My Dear Farm şık apk:

Bu oyun dünyasında, en sevdiğiniz bitkileri kısa vadeli bitkilerden uzun vadeli bitkilere büyütmenize izin verilir. Estetik açıdan en hoş ve verimli bahçeye sahip olmak için ekim alanını nasıl düzgün bir şekilde dağıtacağınızı bilmeniz gerekir. Dikimden sonra, daha fazla gübreye ek olarak, daha iyi büyümelerine yardımcı olmak için düzenli olarak sulamanız gerekir.

Ekran görüntüsü resmi 3

Yeşil sebzeler ve meyve ağaçları, bir akvaryum ve tavuklar, domuzlar, inekler için tavuk kümesleri ve çok daha fazlası ile güzel bir kampüs oluşturmak için makul bir yapı inşa etmeli ve bir çiftliği ölçeklendirmelisiniz. Oyun ayrıca yel değirmenleri veya su pervaneleri ve diğer öğeler gibi birçok ilginç, benzersiz ve kullanışlı dekoratif öğe sunar. Bu, çiftliğinizi zengin ve her şeyle dolu hale getirecek.

My Dear Farm Hack’in Özellikleri:

Dikkatli bir bakımla, bu fidanlardan elde edilen verim yüksektir ve bu bitkileri ek gelir için satabilirsiniz. Ayrıca, nadir bitkiler yetiştirmek istiyorsanız, onları sepetten satın almanız gerekiyor. My Dear Farm Hack’in tümünün kilidi açıldı.

Sadece bu da değil, oyuncular aynı zamanda ticaret yapıyor ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar ediniyor. Sistemdeki sohbet kutusunu kullanarak birbirinizle sohbet edip deneyimlerinizi paylaşabilir veya topladığınız nadide ozalitleri birbirinize hediye edebilirsiniz. Bu, bir çiftlik kurma ve yönetme sürecini çok daha heyecan verici ve çekici hale getirir.

Ekran görüntüsü resmi 4

Neler Yeni !

Daha akıcı bir oyun deneyimi için oyunu küçük hata düzeltmeleriyle güncelledik!

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın almalar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

BEYBLADE BURST v10.5.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Villa Birleştirme v1.50.590 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Korku Gösterisi v0.99.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu