Hileli Apk

My Cafe v2022.11.0.5 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Kafem hileli apk para ve sonsuz elmas 2022 Her zaman bir restoran işletmeyi hayal ettiniz mi? İle birlikte benim kahve hilem Yeni bir Kahve Dükkanı İş Simülatöründe yapabilirsiniz! Tatiana’nın bir restoran açmasına ve müşterilerine her gün taze kahve aroması aşılamasına yardım etmek için taşrada küçük, sakin bir kasabaya gitti. Kendinizi restoran tarihine bırakın ve kendi kahve dükkanınızı açın!

My Cafe Mod Menü İndir Para ve Sonsuz Elmas 2022 Güncellendi Mediafire İndir!

Kahve servis edin, unlu mamüller pişirin ve kendinizi heyecan verici hikayeler ve hikayelerle dolu bağımlılık yapan bir mutfak ve restoran simülasyonuna bırakın. Farklı kesimlerden ziyaretçiler tesisinize gelecek, her birinin kendi özel hikayesi olacak ve yaşam sorunlarını çözmek için yardım isteyecekler. Aşıkların ortak bir dil bulmasına, araştırmalara katılmasına, çatışmaları çözmesine ve elmas şeklinde ikramiye almasına yardımcı olun.

ekran görüntüsü

Ancak oyun ilerledikçe, yereliniz lüks bir restorana dönüşebilir. Kapsamlı bir menüleri ve planlanan etkinlikten birkaç gün önce rezervasyon yapan birçok müdavimleri var.

Ziyaretçiler sadece kahve içmek istemiyor, aynı zamanda açık açık konuşmak istiyorlar. Bu nedenle, onları kazanmak için onlarla sürekli iletişim kurmanız gerekir. Her müşterinin özelliklerini öğrendikten sonra, birçok heyecan verici hikaye ve gizemli entrika keşfedeceksiniz. Bundan sonra, küçük kasaba hayatı o kadar sakin ve ölçülü görünmeyecek.

ekran görüntüsü

Bu oyunda, ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmayan oldukça büyük bir tesisi yönetmeniz gerekiyor. İlk önce sadece en kaliteli olmayan kahve servis ederler.

özellikleri Kafem Sonsuz: Orijinal oyun. Yüksek kaliteli ve güzel grafikler. Kantinde gerçekleşen tüm süreçleri tam olarak kontrol etme yeteneği. Mobilya için geniş bir mobilya ve ekipman yelpazesi. Kesinlikle çözmeniz gereken bir sürü ziyaretçi bulmacası ve gizemi.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Oyunda yeni seviyeler ve yeni etkinlikler.

Android 4.1 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– seviye hızlı (Seviye atlama penceresinin görünmesini bekleyin, bu öğeyle ilgili bazı hikayeleri kaçıracaksınız! ) – Hızlı personel hareketleri; – Hızlı ziyaretçi hareketi.
PARA VE PIRLANTA DEĞİŞTİRMEK ARTIK MÜMKÜN DEĞİL!

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu