Hileli Apk

Mutant Fighting Cup 2 v66.0.9 [Elmas Hileli] Mod Apk

Mutant Fighting Cup 2 apk mod sonsuz para hayvanlar Mutant Cup Fight 2’ye geri döndü! DAHA BÜYÜK! EN İYİ! Her zamankinden daha korkutucu! Sert vuruşlu, acımasız sıra tabanlı strateji savaşlarında canavar ustalığı kazanmak için canavarlarınızı geliştirin, dönüştürün ve eğitin! Kelimenin tam anlamıyla genetik mühendisliği başarılarıyla karakterinizi toplamanız gerekiyor.

Farklı genleri birleştirerek Mutant Dövüş Kupası 2 sonsuz enerji Oyuncu, arenadaki tüm rakipleri yenebilecek benzersiz bir canavara sahip olur. Ancak savaşlarda tek bir güç yeterli olmayacak, bu nedenle oyuncunun çeşitli turnuvalarda avantaj elde etmesine yardımcı olacak özel savaş taktikleri de geliştirmesi gerekiyor.

    Mutant Dövüş Kupası 2 ekran görüntüsü

Bu oyunda canavarların gelişmesine ve heyecan verici savaşlara katılmasına yardımcı olacaksınız. Burada kesinlikle hiçbir kural yoktur, bu nedenle savaşta kesinlikle her yol iyi olacaktır. Oyun, heyecan verici RPG aksiyonunun devamı niteliğindedir.

Arenaya mutant canavarlar yerleştiriyorsunuz ve canavarlarınızın kazanması için ne gerekiyorsa yapıyorsunuz. Özel bir laboratuvarda savaşçılar yaratacaksınız. Mutasyonları öğrenin ve daha da tehlikeli savaşçılar yaratın. Herhangi bir canavar dönüştürülebilir. Genetik kodu değiştirmek, gelişmiş saldırı performansından savunma yeteneklerine kadar çeşitli sonuçlara yol açabilir.

    Mutant Dövüş Kupası 2 ekran görüntüsü

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm yollar kazanmak için iyidir. Pençeler, boynuzlar, çeneler ve çok daha fazlası kullanılır. Düşmanları yenmek için çeşitli numaralar kullanın. Savaşmak belirli bir miktarda enerji gerektirir. Arzı zamanla geri yüklenecektir. Çok oyunculu düellolarda diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Mutant Fighting Cup 2 mod apk’nın özellikleri: Eğlenceli oyun. Çok sayıda her türden canavar. Diğer oyuncularla savaşma yeteneği. En iyiler arasında. Basit ve net kontrol. Tam Rusça yerelleştirme.

    Mutant Dövüş Kupası 2 ekran görüntüsü

Android 4.3 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Çok sayıda oyun içi para birimiyle yeni bir oyun başlar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu