Hileli Apk

MultiCraft v1.17.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

MultiCraft PARA ve Elmas Hileli İndir Geliştiriciler oyunu daha ilginç hale getirmek için tek ve çok oyunculu modlar eklediler. Birlikte oyunun sırlarını öğrenmek için arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. Orada arkadaşlarınızla oynamak için kendi hizmetinizi oluşturmak size kalmış. Daha önce yaptığınız hizmetleri kullanın, böylece bunları oluşturmak için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmazsınız. Kullanıcılara adrenalin patlaması yaşatmak için hayatta kalma moduna geçmenız yeterlidir. Onda kahramanın yiyecek veya ısı eksikliği nedeniyle kolayca öldüğüne dikkat edin. Yanlışlıkla ölmemek için göstergeleri dikkatlice gözlemleyin.

MultiCraft’ı yaratıcı modda oynatmak istiyorsanız herhangi bir kısıtlamanız olmaz. Göstergeler düşmez, bu da neredeyse sonsuza kadar oynamanıza izin verir. Kimsenin size veya binalarınıza zarar veremeyecek olması büyük bir avantajdır. Sadece inşaat yapmak istiyorsanız bu modun tadını çıkaracaksınız.

MultiCraft PARA ve Elmas Hileli İndir

MultiCraft geliştiricilerinin oyuna birçok korkutucu yaratık eklediklerine dikkat edin. Örümcekler, dev böcekler ve diğer korkutucu canavarlar bulacaksınız. Size karşı bir saldırıyı önlemek için sürekli tetikte olmanız gerekir. Onlardan korunmak için elinden geleni yap. Bir saldırıya izin verirseniz, sizi kolayca yok ederler. Önce saldırmak için elinizde silahlar var. Hataları önlemek için dikkat ve sabır stok.

MultiCraft PARA ve Elmas Hileli İndir
MultiCraft PARA ve Elmas Hileli İndir
MultiCraft PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 14MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Reklamlar kaldırıldı

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu