Hileli Apk

Motorsport Manager Mobile 3 v1.2.0 [Kilitsiz] Mod Apk

Motorsport Manager Mobile 3’ün tümünün kilidi açıldı bir motor sporları takımını yönettiğiniz iOS için bir strateji oyunudur. Sporcuların kontrolünü elinize alın ve farklı ülkelerdeki dünya şampiyonalarında yarışın. Motor sporları takımınızı sıfırdan oluşturun ve yenilmez bir takım oluşturmak ve zafere giden yolu açmak için çeşitli kararlar ve eylemler yapın.

İçinde Motorsport manager mobile 3 sonsuz para Deneyimli sürücüleri işe alın, yeni teknolojiler geliştirin ve bitiş çizgisine rakiplerinizden daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacak güçlü arabalar yaratın. Yarışı kazanmak için benzersiz pit stop stratejinizi oluşturun. Hava değişikliklerine, çarpışmalara ve araç güvenlik sürelerine mümkün olan en kısa sürede yanıt verin.

Ayrıca indirin:

CSR Yarışı 2 v4.3.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Beach Buggy Yarışı v2023.01.11 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Yıkım Derbisi 3 v1.1.096 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Ateşli yarış takımını yönet

Yarış takımlarınızı birçok gökdelen ve zikzak otoyolların bulunduğu yapay bir kentsel alanda kontrol ediyorsunuz. Arabanızı, motorlarını ve makinelerini iyileştirerek ve bunun için teknolojiye yatırım yaparak geliştirmelisiniz. Ardından, arabanızı farklı yarış alanlarında sürmek için çok yetenekli sürücüler kiralayın. Motorsport Manager Mobile 3’te mükemmel kademeli turlar sürmek için oyunun sürücülerini tanımanız ve bilgi edinmeniz gerekiyor.

Oyun özellikleri

• Bu sizin yarış takımınız. Sürücüleri işe alın, arabanızı monte edin ve teknolojiye yatırım yapın. • Mükemmel bir sıralama turunu tamamlamak için sürücülerinizle birlikte çalışın. • Yarışları kazanmak için ideal teknik durdurma stratejisini formüle edin. • Yarışı gerçek zamanlı olarak görüntüleyin veya strateji ekranlarına erişin ve eylemi kontrol edin. • Hava değişikliklerine, kazalara ve güvenlik aracı aşamalarına yanıt verin. • Motor sporlarının zirvesine ulaşmak için dünya çapında şampiyonluklar kazanın.

ekran görüntüsü

Gt ve yarış arabalarının gücü

Eklenen 6 yeni şampiyona ile Motorsport Manager Mobile 3, oyuncuların deneyimleyebileceği en büyük ve en iyi yarış oyunudur. GT Racing, oyunculara yarış becerilerini sergilemeleri için çeşitli aksiyonlar ve farklı aksiyon tekerlekleri sunar. Ek olarak Dayanıklılık, her araç için 3 farklı sürücü ve gerçek zamanlı bir ekip ile Motor Sporları Yöneticisinin en büyük stratejik mücadelesidir. Bu büyüleyici yarış modelinin benzersiz sürücüsüyle başa çıkma konusunda daha yetkin ve profesyonel olmak için çokça pratik yapsaydınız daha iyi olurdu.

Güzel yarış sahnesi

Monaco, birçok güzel simüle edilmiş yarış parkuruyla spor yarış yönetimine başladı. Arabanızı Rascasse’de, kumarhane meydanında ve yüzme havuzunda sürün, heyecan verici keşifler yapın ve kendinizi gerçekçi simülasyonlara kaptırın. Bunlar, güzel ayrıntılarla yeni bir sanat tarzında oluşturulmuş ve net grafik kalitesiyle tasarlanmış, oyuncular için nihai testler. gibi birçok farklı yarış sahnesi vardır. Birçok gökdelen, geniş kara alanları, çöller ve tadını çıkarabileceğiniz ve size heyecanlı anlar yaşatabileceğiniz deniz ve ada yarışları ile B. urban.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar.

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

Satın Alınan Ücretli İçerik:
– Başkanın ödemesi; – Oyun editörü.
Gerekirse Mağaza bölümündeki oyun ayarlarından devre dışı bırakılabilir.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

CarX Street v0.8.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Drift Max World v3.1.15 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

CarX Karayolu Yarışı v1.74.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu