Hileli Apk

Motor Tour v1.8.7 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

Motor Turu apk mod sonsuz para Size eşsiz bir oyun deneyimi yaşatacak oldukça gerçekçi fizik ve motosikletin yoldaki güvenilir davranışını sunuyor! Ayrıca Motor Tour’da bisikletinizi yükseltebilir, yeni, daha hızlı örnekler keşfedebilir ve farklı hava koşullarında farklı pistlerde test edebilirsiniz.

Heyecan verici kampanya modunu deneyebilir veya en iyinin unvanı için arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz, seçim sizin! Spor motosikletlerinin büyük bir hayranıysanız, nehirde yüksek hızlarda sürmeyi seviyorsanız ve gerçek bir gözüpekseniz, o zaman bu oyun sizin için gerçek bir nimettir!

ekran görüntüsü

Motor turu mod apk sınırsız para 2023 yoğun köy yollarında günümüzün en hızlı motosikletlerine binebileceğiniz bir motosiklet yarış arenasıdır. Muhteşem yarışlar, sonsuz seviyeler, çeşitli heyecan verici görevler ve farklı oyun modları – tüm bunlar Motor Tour’da sizi bekliyor!

Motosikletinizi sonsuz yollarda sürün, zorlu kariyer görevlerinde trafiği sollayın, planları toplayın, yeni motosikletlerin kilidini açın ve yükseltin ve gerçek zamanlı çok oyunculu bir motosiklet yarış simülatöründe arkadaşlarınıza meydan okuyun.

ekran görüntüsü

Diğer gerçek motosiklet otoyol oyunlarının aksine Motor Turu tümünün kilidi açıldı motor dünyasında yarışmanın tadını çıkarmanın tonlarca yolunu sunar. Otoyol yarışı ve sonsuz motor sürüşünden savaşlarda motosiklet sürmeye ve gerçek yarış mücadelelerine kadar, gerçek motosiklet sürüş simülatörü hayranları maksimum heyecan için hazır.

Motosiklet yarışı oyunumuzda ayrıca motosikletlerinizi yükseltirken en hızlı motosiklet yarışçısı olabilir ve planları toplayarak motosiklet koleksiyonunuzu artırabilirsiniz. Bu, ktm motosikletlerini sürmenin yanı sıra, motosikletçilerin motosiklet yarışlarında yenilmez olmak için kendi en iyi motosiklet koleksiyonlarını özelleştirebilecekleri ve oluşturabilecekleri anlamına gelir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Performans ayarlama hata düzeltmeleri

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Tüm bisikletler açıktır;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Hoşunuza gidebilir: Bonfire 2 Uncharted Shores v187.8.8 Apk Modu [Desbloqueado]İyi Pizza İyi Pizza v4.23.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Hücreden tekilliğe evrim asla bitmez v17.50 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu