Hileli Apk

Mortal Kombat X v4.1.0 [Elmas Hileli / Elmas Hileli] Mod Apk

Mortal Kombat X apk mod sonsuz para 2023 En ünlü oyunlardan biri Android cihazlara taşındı. Oyun, ekibiniz için işe alabileceğiniz, görevleri geçip yeni beceriler edinebileceğiniz, ekibinizin becerilerini geliştirebileceğiniz ve savaş özelliklerinizi geliştirebileceğiniz çok sayıda kahramanla sizi memnun edecek.

Ayrıca oyunda, gerçekçi bir resmin tüm hayranlarını fethedecek daha gerçekçi ve güzel grafikler elde edersiniz. Oyundaki her karakterin kendine has becerileri ve özel özel hareketleri var, arkadaşlarını davet et ve onlardan daha hızlı ve güçlü olduğunu kanıtla. Başarılı olursa, oyuncu dövüşçülerden jeton ve yeni kartlar alır, iyileştirmeler.

MORTAL KOMBAT X - ekran görüntüsü küçük resmi

Kahramanları yükseltmek, yaşam sayılarını, saldırı hızlarını ve verilen hasarı artırmak için harcanmaları gerekir. Karakter seviyelendirmeye gelince, oyun onları geliştirmek için birçok yol sunuyor. Hizmetinizde, kahramanların parametrelerini iyileştiren her türlü eserin büyük bir listesi var.

Oyun özellikleri

Mortal Kombat gazileri, dünyanın en büyük turnuvasının kazananını kesin olarak belirlemek için bir kez daha bir araya geliyor. Tek kullanıcı ve ağ modları vardır. Tek oyunculu kampanyada, iki amansız rakip arasındaki destansı savaşa hayran kalacaksınız: Sub-Zero ve Scorpion.

Bu demo dövüşü, ölümlerin ne kadar acımasız olabileceğini açıkça gösterecek. Bu videoyu izledikten sonra güvenle gerçek arenaya gidebilir ve destansı savaşlara katılabilirsiniz. Dövüşler her zamanki üçe üç formatında gerçekleşir.

MORTAL KOMBAT X - ekran görüntüsü küçük resmi

Grafikler ve Kontroller

Yüksek kaliteli 3D grafikler sayesinde, doğrudan cihazınızın ekranında renkli savaşların tadını çıkarabilirsiniz. Kanlı ölümler kesinlikle et ve sakatat severleri kayıtsız bırakmayacaktır.

Ekranda çok sayıda dokunma ve kaydırma ile kontrol edilir. Kahramanlar arasında geçiş yapmak için ekranın üst kısmındaki portreli simgelere tıklayın.

MORTAL KOMBAT X - ekran görüntüsü küçük resmi

Neler Yeni !

İyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

Android gerektirir: 4.0 veya üstü

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Saldırıları devre dışı bırakın ve botları engelleyin (hem kendi hem düşman); – Büyük hasar (Mod menüsünde 2 öğe var – her ikisi de dahil); – Ücretli olmasalar bile herkes özel saldırılar kullanabilir (Mod menüsünde 2 öğe vardır – ikisini de etkinleştirin).

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Savaş Makineleri v7.3.2 Apk Modu [Radar Hack]

Modern Combat 5 v5.8.9a Apk Modu [Inimigos não Atiram]

Shadow of Death 2 Demon Soul v2.2.0.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu