Hileli Apk

MORTAL KOMBAT v3.6.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

MORTAL KOMBAT PARA ve Elmas Hileli İndir Bir aksiyon oyunu meraklısıysanız, bu popüler oyunu görmezden gelemezsiniz. Mortal kombat mobil mod apk sınırsız para ve ruhlar iOS ve Android cihazlarda mevcut olağanüstü şiddetli ve popüler bir dövüş oyunudur. Oyuncular farklı savaşçılar toplayacak ve çıplak elle dövüş sanatları ve yaramazlık silahları gibi çeşitli dövüş sanatları ve silahlarla rakiplerle savaşmak için üç kişilik bir ordu kuracaklar. Ve hala özel silahlar ve büyülü yetenekler var.

Oyun, acımasız ve kanlı savaşlarla birlikte karakterleri Brawl Stars. Savaşırken ekranda çok fazla pıhtılaşmış kan görünecektir. Karakterler, seksi ve açıklayıcı kıyafetlerdeki ağırlıklı olarak kadın karakterler olmak üzere değiştirmek için kendi kıyafet varyasyonlarına sahip olacak.

MORTAL KOMBAT PARA ve Elmas Hileli İndir

Mortal Kombat’ın Earthrealm ve Outworld olmak üzere iki ana karakteri vardır. Dövüşmek zorundasınız ve turnuva başladığında bu iki karakterin kaderi sizin elinizde olacak. Oyuncu savaşmak için tüm krallıkların en büyük savaşçılarını işe alabilir. Ve sonra, oyuncular bir kombatant serisi toplayacak ve destansı 3v3 savaşlarında güçlerini test edecek. Dikkatlice seçin ve dünyadaki en önemli savaş turnuvalarında değerinizi kanıtlayın.

Ayrıca, dış dünya kulelerinin zorluğuyla karşı karşıya kalacak ve tek oyunculu veya tek taraflı modda kendinizi şampiyon ilan edecek ve takımınızın Hizip Savaşları’nda çok oyunculu savaşlarda düşmanlarla birlikte savaşma cesaretini kanıtlamak için çevrimiçi savaşa katılacaksınız. Cesur vahşetin hayranı olan oyuncuların mevcut bir mobil imha paketinde oyundan beklediği şey budur.

KARAKTER VE KAVGA

Mortal Kombat Apk Sonsuz Para Mod 2021 mediafıre Mortal Kombat’ta çok yönlü bir kadrodur çünkü düşmanlarına büyük zarar vermek için benzersiz yetenekler ve güçlü takım sinerjileri ile donatılmıştır. MK11 koleksiyonunda MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet yer alıyor. MK11’deki her ordu güçlü ve son derece savaşçıdır. Hatta düşmanlarına karşı güçlü bir kritik saldırı olan Fatal Strike’ı bile gerçekleştiriyorlar.

Oyuncular acımasız 3v3 kombinasyonlarında savaşacak, kendi güçlü savaşçı takımlarını oluşturacak ve deneyim, yeni saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları korkunç savaşlara götüreceğiz. Takımınızın gücünü düşmana kanıtlamak için Ronin Takımı, Kabus ve Ölüler Günü gibi düşmanlarınıza karşı mutlak bir avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilere sahip savaşçıları bulun ve toplayın.

ANA ÖZELLİKLER

MORTAL KOMBAT – dövüş oyunları türünde efsanevi oyunun onuncu yıldönümü artık android cihazlara ulaştı. Mobil sürüm arsayı söylemez, ancak orijinalinden öğrenilebilir. Burada, oyuncu kulenin arkasındaki kuleden geçmeye ve rakip birimlerin üstesinden gelmek için seçilen savaşçıların yardımıyla davet edilir. akrep ve Sub Zero ilk savaşta savaşacaklar. Burada, bu serideki oyunların konsol ve PC sürümlerinin hayranları, kontrolün basitliğinden hayal kırıklığına uğrayabilir, ancak dokunmatik ekranlar için daha uyarlanmıştır.

Oyunun mekaniği Injustice’a benzer. Ekrandaki basit dokunuşlar varsayılan isabetleri başlatır. İki parmağınızla ekrana tıklarken bloğu yerleştirin. Gerekli miktarda enerji biriktiğinde ve belirli hareketler yardımıyla gerçekleştirildiğinde kombine ataklar mevcuttur. Her savaşta üç savaşçı yer aldı. Bunlardan biri zaten son nefesi alıyorsa, diğerini savaşı kaybetmemek ve savaşa devam etmek için çağırmaya değer. Dövüşler arasında, ekip üyelerinin becerilerini geliştirmeniz gerekir.

Teknik olarak, buradaki her şey harika. Mükemmel üç boyutlu grafikler göze hitap eden. Bu özellikle renkli kombolar yapmak için geçerlidir. Seslendirme de bizi hayal kırıklığına uğratmadı, rakiplerin tüm darbe ve alkış sesleri büyük bir şekilde yapıldı. MORTAL COMBAT, mobil cihazlar için uyarlanmış, türün hayranlarını memnun edecek mükemmel bir dövüş oyunudur.

MORTAL KOMBAT apk mod sonsuz altın ve elmas infintio
MORTAL KOMBAT apk mod karakterlerinin kilidi açıldı
İndir MORTAL KOMBAT apk mod güncellendi

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 1.10GB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Mod menüsü

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
aptal bot
yüksek hasar

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu