Hileli Apk

Modern Strike Online v1.49.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Modern Strike Online PARA ve Elmas Hileli İndir, klasik oyun Modern Combat ve CS online tarzının bir kombinasyonudur. Bu, ikiye bir, yeni bir deneyim yaşayacağınız ve yukarıdaki iki oyunun zayıflıklarının üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Özellikle, zengin ve çeşitli bir savaş haritası sistemine sahip birinci şahıs FPS shooter. Daha modern için yeni rafine tasarımlara sahip eşi görülmemiş bir silah ve mühimmat cephaneliği ile birlikte gelir.

Tabii ki, çevrimiçi cs stillerinin bir kombinasyonu olmuştur, kesinlikle Modern Strike Online sonsuz parasında, tek maç, ölüm maçı takımı, hayalet modu, bombardıman, solo 1vs1, zombi modu veya yapay zeka ile oynama gibi birçok farklı şekilde yoğun PvP FPS savaşları da vardır. İyi nokta, 7 modun da oyun ve grafiklere dikkatlice yatırılmış ayrıntılı bir tasarıma sahip olmasıdır.

Modern Strike Online PARA ve Elmas Hileli İndir hacker yoğun ve sofistike

Yukarıda, Modern Strike Online’ın birçok haritaya ve çeşitli silahlara sahip olduğundan bahsettim. Ancak tam olarak Modern Strike Online’ın 14 farklı savaş haritasına sahip olduğundan bahsetmiyorum bile (bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan gelişmekte olan savaş alanlarından bahsetmiyorum bile).

Her savaşın farklı bir dövüş tarzı, düşmanı, manzarası ve renk tonu vardır. Her maçta, yol boyunca birçok tuzak, farklı öğeler vardır, bu da sizi sürpriz bir şekilde şaşırtmalı.

Silahlar da endişelenmeniz gereken bir şeydir.

Peki ya silahlar? Tek bir kelime var, “kalite”. Modern Strike Online’da 70’in üzerinde farklı silah var (gelecekte daha fazlası gelecek). Tüfeklerden, tabancalara, uzun menzilden Barrett M82, AK 12, SKS gibi korkunç hasara neden olan “baharatlı yemeklere” kadar.

Modern Strike Online PARA ve Elmas Hileli İndir Elinizdeki her silahın ayrıntılı tanımını gözden geçirmek için bir dakikanızı ayırmalısınız. Özellikle hasar, geri tepme, atış hızı, optimum atış mesafesi gibi önemli notları kaçırmamaya dikkat edin. Ardından, düşmana ve savaşa bağlı olarak, ideal silah seçimi olacaktır. “Gerçek ve uygun” bir silah seçmek, kazancın% 50’sinden fazlasına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Ve bununla da yetinmeyin, elinizdeki tüm silahlar olan oyunu oynarken heyecanımı yukarı itmenin gerçekten harika bir parçası, renk, şarjör tasarımı, susturucu pozisyonu, vizör kısmı, silah gövdesi gibi birçok şeyi özelleştirebilir ve değiştirebilirsiniz… Derin değişiklikler savaş özelliklerinizi az çok değiştirebilir. İlk sahnelerde, elinizde çok fazla eşya olmadığında, ortak silahlarınızın yıkıcı gücünü en üst düzeye çıkarmak için bu oyunun özelleştirme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Karakterinizi özelleştirme

Oyunda farklı pozisyonlara ve üniformalara sahip toplam 5 karakter vardır. Oyuncular şapkalar, ayakkabılar, eldivenler ve zırhlar da dahil olmak üzere bu güçlü askerlerin her bir vücut eşyasını özelleştirebilirler.

Ve her güncellemeden sonra, bu asker ‘mücevherleri’ geceleri parlama, hızı artırma, silah için cephaneyi artırma gibi özel entegrasyonlarla yeni zirvelere yükseltilecek …

Ancak kıyafetler, mermiler veya silahlar da vücudun dışındaki ekipmanlardır. Oyunu değiştirecek çok önemli bir husus daha var. Sizsiniz ve becerileriniz her turda geliştirilecek.

Oyunda farklı beceri ve nitelik türleri vardır. Başından beri, bu özellikler her askerin “kimliğinde” mevcuttu. Zevkinize ve güçlünüze bağlı olarak, baştan dikkatlice seçmeniz gerekir. Ve her maçtan sonra, skor daha yüksek olur, bu listedeki her becerinin kilidini açmak için dönebilirsiniz. Tabii ki, seviye ne kadar yüksek olursa, sizi o kadar çok özellik ve beceri beklemektedir.

Bu avantajların ve özelliklerin çoğuna sahip olsa da, modern strike çevrimiçi oyun ve kontrolleri oldukça basittir. Karakter otomatik olarak ateş eder, bu nedenle hedefi vurmak için kesinlikle nişan alma ve ateş etme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sahneler boyunca eğitmek için ihtiyacınız olan şey, her savaş için stratejiler çizme yeteneğidir. Ve zafere ulaşmak için takım arkadaşlarıyla “tatlı” kombinasyonlar hızlı olacak ve kayıpları en aza indirecektir.

Gerçek bir savaş alanının grafikleri ve sesi

Bunu söylemeliyim. Çünkü silahın detaylı 3D grafiklerinden, sahneye, el hareketlerinden oyundaki tarifsiz ses efektleri serisine kadar, gerçek savaş alanında olduğu gibi anları mutlaka boğacaksınız.

Modern Strike Online’da hangi sesleri duyacaksınız?

  • Uçağın kükremesi, motorun gürültülü hareket sesi, her yerde panik içinde çığlık atan insanların sesi. Savaş alanı gerçekten böyle korkunç.
  • Ne zaman mermiler uçsa, silahlar ateşlense, bombalar patlasa, her silah dokunup hedef alarak kayıplara yol açsa, farklı bir ses eşliğinde, bazen o kadar güçlü oluyor ki tüylerimi ürpertiyor.
  • Ayrıca rakibin ayaklarını, kendi nefesinin sesini de duyabilirsiniz. Oyun, oyunu ayrıntılı olarak deneyimlemek için kulaklık takmanızı teşvik eder.
Modern Strike Online Apk Mod Sonsuz Paralar ve Sonsuz Elmaslar
Modern Strike Online Apk Mod ücretsiz alışveriş
İndir Modern Strike Online Apk Mod güncellendi

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 760MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz cephane
MEDKIT SOĞUTMA YOK
HER ŞEYI GÖRÜNMESINI SAĞLAMAK
YARI AIMBOT

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu