Hileli Apk

Mobile Legends: Bang Bang v1.6.66.7281 PARA ve Elmas Hileli İndir

Mobile Legends: Bang Bang PARA ve Elmas Hileli İndir Hızlı tempolu dövüşler, kısa oyun seansları ve yoğun sıralamalı maçlar sunan Mobile Legends: Bang Bang, ücretsiz bir mobil MOBA’dır. Özellikleri arasında karakter laning, hokkabazlık, eşya geliştirme, kahraman rolleri, kahraman becerileri, kaplamalar ve daha fazlası vardır.

Maçlar 30 dakikaya kadar sürer, haritalar daha küçüktür ve özellikler ve oynanış basitleştirilmiştir. Bu, Bang Bang’in bir stratejisi olmadığı ya da herkesin kendini atıp her şeyi vurmaya çalıştığı demek değil. Saldırganı yeniden denemeniz gerektiği gerçeği stratejileri hızlandıracaktır (genellikle görülürler).

Otomatik olarak nişan almanın, son darbeyi vurmanın ve gezinmenize yardımcı olan diğer seçeneklere ek olarak, dokunmatik yüzey kontrolleri mükemmel bir oyun sunar. Her oyuncu bir gruba yerleştirilir. Her grup dünyanın her yerinden oyunculardan oluşur (ülkelerinin bayrakları karakterlerinin yanında görünür). Canlı akış ve akış kütüphaneleri entegre edilmiştir, böylece oyunun içinden izleyebilirsiniz.

Mobile Legends: Bang Bang PARA ve Elmas Hileli İndir

Bu kadar çok oyuncuya sahip olmak, maçın inanılmaz hızlı olduğu anlamına gelir. Bir oyun için oyuncuların kombinasyonu sadece 10 saniye sürer. Ayrıca her maç için 10 dakikadan az sürer.

Mobil oyun, seviye atlama gibi stratejinin ilk unsurlarını atlar ve sıkıcı ve sıkıcı oyun öğelerini atlamasını sağlar. Onları savaşa götürmek yerine, doğrudan savaşa götürebilirsiniz. Hızlı temposu, çiftçiliği sevmeyen ve birkaç dakika sonra yorulmak yerine hızlı oynamak isteyen insanlar için daha çekici hale getirir.

Yapay zeka yardım için kullanılabilir

Mobile Legends: Bang Bang PARA ve Elmas Hileli İndir Günümüzde akıllı telefonların muazzam gücüne rağmen, İnternet bağlantınız en az ethernet üzerinden bağlanan bir bilgisayarınki kadar kararsız olacaktır. Oyun sırasında internet bağlantısında bir düşüş, insanlar oynarken nadir değildir. Oyun yeniden bağlanma kuralları, internetinizi veya bir takım arkadaşınızın internetini kaybederseniz sizin ve takım arkadaşlarınızın mümkün olan en kısa sürede geri gelmesini sağlayacaktır. Güçlü bir yapay zeka asistanı kontrolü ele alacağı için takım arkadaşlarınız veya siz çevrimdışıyken oynamaya devam edebileceksiniz.

Ayrıca Mobile Legends: Adventure Apk Mod‘u indirin

Mobile Legends: Bang Bang PARA ve Elmas Hileli İndir
Mobile Legends: Bang Bang PARA ve Elmas Hileli İndir
Mobile Legends: Bang Bang PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 700 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir
Harita hack
Drone görünümü

Sınırsız mana
UYARI: Modu kullanarak yasaklayabilir, birkaç işlev kullanmanızı tavsiye edebilir ve sadece gerektiğinde kendi riskinize göre kullanabilirsiniz!
KULLANICI: jokerfree
PASS: 123456

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu