Hileli Apk

Miraculous Ladybug & Gato Noir v5.6.21 [Elmas Hileli] Mod Apk

Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi apk mod Bu oyunda ana karakterler, şehri kötü adamlardan korumak için süper kahramanlara dönüşmeyi bilen iki genç olacak. Onlarla birlikte, duvarların ve engellerin üzerinden atlamak, tuzaklardan kaçınmak ve güçlendiriciler toplamak zorunda olduğumuz sonsuz şehirden geçebiliriz. Nihai hedef, mümkün olduğunca çok puan toplamaktır.

Süper kahramanlar Marinette ve Adrien’a katılın. Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi Sonsuz Para, bu eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan koşu oyununda Paris’te bir kurtarma macerasında. Bu Mucizevi’nin resmi oyunu: Uğur Böceği ve Kara Kedi’nin Maceraları! Koşmaya, zıplamaya ve Paris’i kurtarmaya hazır olun! Sevgili şehriniz Paris, süper kötüler tarafından yok edilme tehlikesiyle karşı karşıya ve sadece siz, Marinette ve Adrien, süper kahramanlar Uğur Böceği ve Kara Kedi onu bu sondan kurtarabilirsiniz!

ekran görüntüsü

Hawk Moth ve onun kötü Akuma’sı. Onları bu kıyametten kurtarmak için Paris sokaklarında koşmak ve atlamak size kalmış Uğur Böceği ve Kara Kedi. Marinette ve Adrien adlı gençleri fantastik süper kahramanlar Uğur Böceği ve Kara Kedi’ye dönüştürün. Paris sokaklarında koşmak ve zıplamak, engellerden kaçmak ve süper kötüleri yenmek için Mucizevi evrene girin.

Günü kurtarmak için çatıların üzerinden atlayın ve ara sokakları yakınlaştırın. Yolunuza çıkan engelleri aşın. Marinette ve Uğur Böceği ile Adrien ve Kara Kedi olarak oynayın. Paris’i keşfederken eşyaları ve sürprizleri toplayın. İnanılmaz güçler toplayın. Black Cupid, Stormy City, Bubble Man ve daha fazlası gibi tehlikeli süper kötü adamlarla yüzleşin

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Android 4.4 veya üzeri gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda sonsuz para.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu