Hileli Apk

Minha História de Sucesso v2.1.32 [Elmas Hileli] Mod Apk

Başarı Hikayem iş oyunu apk mod para Sonsuz Tüm hedeflere kendiniz ulaşın: ilk işinizi bulun, bir daire kiralayın ve kariyer basamaklarını tırmanın. Kendi işinizi kurmak için tasarruf edin. İlk milyonunuzu kazanmanız ne kadar sürer?

O size bağlı. her şansın olacakİş oyunu – Başarı hikayem Sonsuz para“. Kurumsal merdiveni güvenle tırmanın ve yeni arabalar, en son tasarım trendleriyle dekore edilmiş bir kır evi, şık öğeler edinin ve ilk işinizi açmaya hazırlanın.

Başarı Hikayem Sonsuz Para

Bu oyunda kendi eviniz, işiniz ve hatta paranız olmadan güzel bir kız veya zengin ebeveynleri olan genç bir adam olarak başlayabilirsiniz.Borsada oynayın, kumarhanede kazanın, dünyanın en güzel kızını bulun ve inanılmaz derecede lüks bir araba.

“Planlama Oyunu – Başarı Hikayem”deki hedefleriniz nelerdir? Yaşamak için kendi evinizin olmasını ister miydiniz? İlk dairenizi kiralayabilmeniz için bir iş bulun; Parlak bir kariyer mi hayal ediyorsunuz? Önemli bir pozisyonu doldurmak için bir üniversiteden mezun olmuş; Sosyal statü sizin için önemli mi? Toplumdaki konumunuzu iyileştirmek için evlenin ve bir aile kurun; Halihazırda milyonlarca dolarınız var ama yine de yeterli değil mi? Gelirinizi ikiye katlamak için kumarhanede kazanın ve borsada bahis yapın; Lüks bir araba sürmek ister misiniz? Tüm servetinizle istediğiniz kadar araba satın alabilirsiniz. Artı, hala birden fazla ev, kişisel bir uçak ve hatta bütün bir ada satın alacak kadar paranız var!

Başarı Hikayem İş Oyunu Sonsuz Para

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

Para almak için talimatlar:
– Yeni bir oyun başlatın; – Bir karakter oluşturun; – Oyunu simge durumuna küçültün; – İleri düğmesine tıklayın; – Puanınızı seçin.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Hoşunuza gidebilir: Toca Life World v1.64 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]SimCity BuildIt v1.47.1.111151 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Brawl Stars v49.177 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu