Hileli Apk

Minecraft v1.19.60.23 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

minecraft apk 2022 yayıncı Mojang’ın klasik piksel 3D oyun türünde çok iyi bilinen bir ismidir. Güzel 3D grafiklere sahip olmasa da, bu oyun ilginç bir hayatta kalma macera oyununa sahiptir. Bu, Minecraft Pocket Edition’ın dünya çapında milyonlarca deneyimi çekmesine yardımcı olan tamamen farklı bir oynanışın doruk noktası olarak adlandırılabilir.

İndir Minecraft apk güncellenmiş 2022, mediafire indir

içinde minecraft ücretsiz indir 2022 oyunculara istediğiniz her şeyi yaratabileceğiniz ve yapabileceğiniz devasa bir açık dünya sunar. Bu oyun oyunculara Survival, Creative, Adventure ve Hardcore gibi 4 farklı mod sunuyor. Her oyun modunun nispeten farklı işlemleri vardır. Ve kısa bir alışma süresine ihtiyacınız olacak.

Her şeyden önce, oyuncular taş, odun ve et gibi gerekli kaynakları hareket ettirmek ve aramak için karakterlerini kontrol etmelidir. Çünkü oyun sırasında size çok yardımcı olacaklar. Neredeyse tüm Minecraft içerikleri süresiz olarak sunulur, bu nedenle bu sorun hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yoktur.

    Minecraft - Cep Sürümü: Ekran Görüntüsü

Oyuncular gerekli malzemelerden bazılarını elde ettikten sonra, hayal güçlerinin mimari şaheserlerini yaratmak için bunları hemen kullanabilirler. Ancak işler o kadar kolay olmayacak, bu yüzden harika şeyler başarmak istiyorsanız bir süre oyunun tadını çıkarmanız gerekecek.

inşaat oyunu

Tüm kilidi açık Minecraft mod apk son derece ilginç ve çekici bir oynanışa sahiptir. Klasik 3D piksel oynanışı ile oyuncular, yaratıcılıklarını açık bir alanda ortaya çıkarabilirler. Kaleyi yıkıcı amaçlarla haydutlardan korumak için yapılar, savunma üsleri ve hisarlar inşa edebilirsiniz.

birçok çekici mod

Günümüz pazarında klasik 3D piksel oyunların gelişme trendine ayak uydurmak. Minecraft, insanların ilginç bir deneyim yaşamasına yardımcı olmak için birçok farklı oyun modu oluşturmuştur. İşte bildiğiniz 3 oyun moduna genel bir bakış.

1. Hayatta Kalma Modu: Bu modda, hayatta kalmak için kaynakları aramalı, zanaat yapmalı, inşa etmeli ve yiyecek almalısınız. Haritanın her yerinde görünen birçok canavar saldırısı bulacaksınız. Hayatınızı boşuna harcamak istemiyorsanız, savunma silahları yapmak için gerekli kaynakları çabucak bulun.

2. Oluşturma modu: Bu modda oyuncular, haritada bulunan malzemelerden benzersiz yapılar inşa ederek yaratıcılıklarını ortaya çıkaracaklar. Tuhaflık, Minecraft’taki haritanın çok büyük olmasıdır, bu nedenle harita alanıyla sınırlı kalmadan istediğiniz yere hareket edebilirsiniz.

3. Süper Zor Mod: Bu modda karakterinizin sadece 1 canı var. Ve daha önce yarattığınız her şey, karakter öldüğünde kaybolacak. Bu yüzden, bu modu uzun süre deneyimlemek istiyorsanız, karakterinizin her zaman güvenli durumda olduğundan emin olun.

    Minecraft - Cep Sürümü: Ekran Görüntüsü

Bu oyunun geliştiricilerinin hem yerel dokularda hem de harici menüde bilgisayar versiyonuna benzer hale getirmesinden çok memnun oldum. Kolay değil, ancak emrinizde, bazen zanaat sürecini karmaşıklaştıran ve oyuna komik anlar katan en ilkel araçlara sahipsiniz.

Klasik 8 bit grafikler

Basit 8 bitlik grafiklere rağmen Minecraft hala ilginç bir hayatta kalma simülasyon oyunudur. Bu sadece yeni dünyada hayatta kalabileceğinizi kanıtlamanız için bir fırsat değil. Bu oyun aynı zamanda kendi imparatorluğunuzu kurmanıza yardımcı olacak. Genel olarak, bu oyunun detayları orijinal PC versiyonundan değişmeden kalır. Yani ilk deneyimden itibaren, bunun gerektirecekleri karşısında tamamen büyüleneceksiniz.

Android için Minecraft PE Hacked’i İndirin

Minecraft Free Download 2022, tüm dünyada en popüler klasik oyundur. Bununla birlikte, bu oyun tamamen ücretsiz değildir ve oyuncuların oyunu App Store veya Google Play aracılığıyla cihazlarına indirmek için 6 ABD doları eşdeğeri ödemeleri gerekecektir. Ancak bu makalenin altındaki APK bağlantısını kullanarak oyunu ücretsiz olarak indirerek de büyük tasarruf edebilirsiniz.

    Minecraft - Cep Sürümü: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Birkaç hata düzeltildi

Android 4.0.3 veya üstünü gerektirir.

v1.19.50.02 SON:

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

v1.19.60.23 BETA:

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– lisans kontrolü kaldırıldı; – ölümsüzlük (sadece tek oyuncu modunda çalışır🇧🇷 – Tüm kilitsiz özelliklere sahip fonksiyonel karakter editörü (Oyundan çıktıktan sonra görünümler kaydedilmez🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Tank Yıldızları v1.7.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Keskin Nişancı 3D v4.6.1 Apk Modu [Mod Menu / Dinheiro Infinito]

Gerçek Çelik v1.85.62 Apk Modu [Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu