Hileli Apk

Minecraft v1.19.10.23 PARA ve Elmas Hileli İndir

Minecraft PARA ve Elmas Hileli İndir – aşırı girişe ihtiyaç duymayan kült bir projedir. Sadece oyuncuların zihinlerini ele geçirip “yaşam için” tek oyun olmakla kalmadı, aynı zamanda çeşitli kalite ve odaklanma seviyelerinde yüzlerce klon olmasa da düzinelerce üretti. Küp piksel grafikler klasik haline geldi ve mekanik devrim niteliğinde. Rastgele oluşturulan biyomlardan birine gidin, kazın, tava yapın, oluşturun ve inşa edin, çiftçiliğe başlayın, yaratın ve yaratıcı olun, rakiplerle savaşın ve inanılmaz bir dünyada eğlenin.

İndir Minecraft PE Pocket Edition apk sonsuz para mod güncellendi 2021

Minecraft pe download free updated download“, ona eşlik eden keşif, macera ve savaş unsurlarına sahip hayatta kalma odaklı bir oyundur. Genel olarak, bir fantezi dünyasında insan hayatı yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın bilgeliği ve cesareti dışında, hiç gücünüz yok.

Minecraft PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için hareket etmek için dokunmanız yeterlidir. Bunun Minecraft oynanışı üzerinde çok fazla etkisi olmayacaktır. Asıl endişelenmeniz gereken şey karakterinizin bundan sonra ne yapacağıdır. İlk olarak, oyuncunun istikrarlı miktarda yiyecek bulması gerekir. Ormana girebilir ve meyveler ve mantarlar gibi kendi meyvelerinizi bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmen için sana biraz güç verecekler. Daha sonra, gerekli tüm ekipmana sahip olduğunuzda, vücudunuzu avlanma yoluyla daha fazla proteinle yenileyebilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yeterli yiyeceğiniz olduğunda, evi inşa etmek için kullanılan malzemeleri hemen çıkarın. Bu, sahip olmanız gereken en temel şeylerden biridir. Evin en güvenli yer. Hiçbir şey evinize zarar veremez. Yani burası her şeyi kurtarmak için ideal bir yer. Öncelikle iyi bir demirci olmalısın. Gelecekte kullanılan nesneler bu demircide yapılır. Mod All Unlocked APK dosyasını depolama cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Talimatlarımızı izleyin ve Minecraft – Pocket Edition oyunlarını kolayca yükleyebilirsiniz.

Ayrıca Gangstar Vegas PARA ve Elmas Hileli İndir

Minecraft PARA ve Elmas Hileli İndir
Minecraft PARA ve Elmas Hileli İndir
Minecraft PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı / Çevrimiçi
Boyut : 114MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Ücretli pazar içeriği

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
Sadece modda [Kilidi açılmış / ölümsüzlük]

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu