Hileli Apk

Mergical v1.2.99 [Elmas Hileli] Mod Apk

Mergical apk mod sonsuz para Kendinizi harika bir adada bulacaksınız. Hikayede, kötü bir büyücü bu yere bir büyü yaparak kalın bulutların altında kaybolmasına neden olur. Durumu düzeltmek için kullanıcının birçok kahramanın desteğine güvenmesi gerekecek. Onlarla birlikte, binalar inşa etmenin yanı sıra faydalı öğeleri sentezlemeli ve geliştirmelidir.

Adım adım ada iyileşmeye başlar ve kahramanlar becerilerini ve faydalı yeteneklerini geliştirebilir. Yeteneğiniz ve özverinizle, Merik Sonsuz Elmaslar Eski kitapları, sıra dışı bitkileri veya çiçekleri, özenli yapıları (evler, eğlence parkı, mobil park vb.) ve zarif müzik aletlerini toplayabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Bu arada, sevimli kediler gibi bazı sihirli yaratıklar uyandırılmayı bekliyor. Bir kez uyandıklarında, adayı yeniden inşa ederken en iyi arkadaşlarınız olacaklar!

Kötü bir büyücü büyülü adaları büyüledi, küçük kahramanımızın bu adaların büyüsünü bozmasına ve tam üzerlerinde muhteşem ve gelişen bir şehir yaratmasına yardım edin. Binaları inşa etmek için, daha yüksek binalara taşıyabileceğiniz ve toplayabileceğiniz birinci seviye binalara ihtiyacınız var.

ekran görüntüsü

Kendi benzersiz ve sıradışı uçan adanızı yaratın, onu kötü bir büyücünün pençelerinden kurtarın ve başarılarınızı ve fikirlerinizi onlarla paylaşmak için arkadaşlarınızı adanıza davet edin.

Merical mod apk’nın özellikleri:

Geliştiricilerin gururlarından biri karakter tasarımıdır, her biri kendi görünümüne ve aynı zamanda karakterine sahip 14’ten fazla farklı ve benzersiz karakter denediler ve yarattılar. Oyun sırasında size yardımcı olacaklar ve size çeşitli ek görevler ve ödüller verecekler.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Muhteşem dans yarışması başlamak üzere! En büyük ödülü kazanmak için Samba Şampiyonu olun!

Android 4.0 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada ücretsiz gerçek parayla satın alma;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu