Hileli Apk

Merge Manor Sunny House v1.1.59 [Elmas Hileli] Mod Apk

Merge Manor Sunny House apk mod sonsuz para her gün yapmayı en sevdiğiniz şeylerden biri haline gelebilecek renkli bir bulmaca oyunudur. Burada büyüleyici karakterlerle tanışacaksınız, onlarla etkileşim kurabilir, diyalog kurabilir ve ilginç bir olay örgüsünün gelişimini takip edebilirsiniz.

Android için eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Merge Manor Sunny House Unlimited Money Update’i ücretsiz indirin!

Bu oyun sizi beklenmedik sürprizlerle, gizemlerle dolu büyük ve gizemli bir bahçenin yeniden inşasını üstlenme fırsatıyla memnun edecek. Farklı alanları keşfedebilir, gizli nesneleri bulabilir, bulmacaları çözebilir ve birçok sürprizle karşılaşabilirsiniz. Sahadaki nesneleri birleştirmeniz, yenilerini yaratmanız ve birleştirmeniz gereken, birleştirme mekaniğine sahip yüzlerce ilginç seviye sizin için hazırlandı.

ekran görüntüsü

Bu oyun sizi güzel bir görsel stil, rahatlatıcı bir atmosfer, bahçeyi bağımsız olarak restore etme ve beğeninize göre dekore etme yeteneği, olay örgüsünün ve romantik çizginin gelişimini takip etmenin yanı sıra rahat kontroller ve birçok seviye ile sizi memnun edecek. .

İçinde Merge Manor Sunny House sonsuz enerji Sunny’nin büyükannesinin bahçesini eski ihtişamına kavuşturmasına ve patlayıcı füzyon zorluklarını çözmek için çiçekleri birleştirmesine yardım edin. Sunny renkli bir karakter kadrosuyla etkileşime girerken, sürprizlerle dolu romantik bir aşk hikayesine kendinizi kaptırın. Çiçekleri eşleştirin ve bahçenizi baştan yaratmaya başlayın – temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle alanları yenileyin!

ekran görüntüsü

Merge Manor Infinite Diamonds’ın Özellikleri:

Çiçekler açıyor ve Sunny’nin evi tadilata hazır! Bu güzel bahçeyi dekore etmeye ve yenilemeye hazır mısınız?

Tarihle bağlantılı benzersiz konumlarla bahçenizi YENİLEYİN, süsleyin ve genişletin! Çiçekleri EŞLEŞTİRİN ve yüzlerce bağımlılık yaratan birleştirme seviyesini çözün! Olay örgüsünün KEYFİNİ ÇIKARIN ve yol boyunca gizlenmiş sırları ve gizemleri keşfedin! Gizli nesneleri, düzinelerce çiçeğiyle bahçeyi KEŞFEDİN ve gizli alanların kilidini açın. RELAX ve komik ve samimi diyaloglarla romantik bir hikaye yaşayın! ÖZEL ETKİNLİKLER VE ÖDÜLLER: Günlük özel etkinliklere katılın ve harika ödüller kazanın! Daha da büyük kazançlar için turnuvalara katılın. ARKADAŞLAR OLUN: Diğer oyuncularla etkileşime geçmek ve sohbet etmek için bir aileye katılın ve canları ve oyun güçlendiricileri değiş tokuş edin!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

performans iyileştirme. Yeni içerik ekleyin.

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun para birimi kullanıldığında harcanmaz.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Tiny Room Stories Town Mystery v2.6.2 Apk Modu [Tudo Desbloqueado]

Family City v8.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Aile Oteli v5.20 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu