Hileli Apk

Merge Magic v4.2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Merge Magic!’de, bahçelerin lanetini sona erdirme göreviniz var. 80’den fazla seviye ile, üstesinden gelmeniz gereken gerçekten çok zor bir zorluktur. Çünkü seninle yüzleşmek kötü cadının şeytani gücüdür. Ama çok korkma! Yüzlerce efsanevi yaratığın var.

Büyüyü Birleştir! Sadece perilerde yüzlerce karaktere sahip bir peri dünyası verir. 500’den fazla mistik yaratıkla, tek boynuzlu atlar, periler, denizkızları vb. Buna ek olarak, kelebek kanatlı filler olarak daha önce hiç görmediğiniz “özel melez” yaratıklar da vardır. Bu peri dünyasına ne kadar derine inerseniz, bu yaratıklarda saklı olan güçlü güç kaynaklarını o kadar çok keşfedeceksiniz. Özellikle, düzenli etkinliklere katılırsanız, bahçenize geri getirmek için daha gelişmiş yaratıklar alırsınız.

Merge Magic PARA ve Elmas Hileli İndir

Kötülüğün lanetini çözme yolculuğunda, kötü cadılarla dolu yolun karşısına geçmek zorunda kalabilirsiniz. Geçtiğiniz her aşamada altın, ahşap ve özellikle mücevher alabilirsiniz. Bunlar, özel yaratıkların yumurtalarının yanı sıra daha fazla ekipman kazanmanıza yardımcı olan şeylerdir. Seviye ne kadar yüksekse, meydan okuma o kadar zor olacaktır, ancak ödül buna değer.

Merge Magic apk mod sonsuz para güncellendi indir

Lanetin karanlık buğusunu dağıttığınızda bahçenizin her zamankinden daha güzel olduğunu fark edersiniz. Renkli ağaçlar ve efsanevi yaratıklar bahçeyi pırıl pırıl ve hayalperest hale getirecektir. Buna ek olarak, bu arazide, yaratıkları birleştirerek, muhteşem kaleler veya komik şekillere sahip sayısız ev gibi birçok bina oluşturabilirsiniz. Bu binalarda büyülü yaratıklar yaşıyor.

Buna ek olarak, daha yüksek seviyelerin üstesinden gelmek veya Noel, Cadılar Bayramı gibi düzenli aktivitelere katılarak, daha gelişmiş öğeler alacaksınız. Ona eşlik eden yeni ve gizemli yaratıkların kıtlığı yoktur. Herkes kendi bahçesinde büyülü bir cennetin yaratılmasına katkıda bulunacak.

Magic apk mod birleştirme
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 104MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu